Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A régi nagy filmsztárok pl....

A régi nagy filmsztárok pl. Dolph Lundgren, Jean-Claude Van Damme, Danny Trejo, Bruce Willis és még egyéb hollywoodi filmsztárok miért vállalnak be mostanában ilyen ótvar gagyi filmeket? Nincs rájuk kereslet már?

Figyelt kérdés
Jason Stathaman is azt veszem észre,hogy egyre rosszabb filmjei vannak.

2017. nov. 7. 23:31
1 2 3
 1/25 Bihar Valatonon ***** válasza:
Szerintem minden sztárnak vannak gyengébb szerepei legyen az régi vagy új, pl Lundgrennél nekem szimpatikus volt, hogy szerepelt az Arrow 5. évadában....
2017. nov. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Az viszont ciki volt tőle mikor a sharknadó 5-ben szerepelt :D
2017. nov. 7. 23:42
 3/25 Bihar Valatonon ***** válasza:
Régi színészeknél bejátszik, hogy már a mostani filmek felépítésébe nem nagyon illenek ele így sok esetben nincs választásuk, és el kell vállalniuk olyan szerepet is ami nem biztos előnyükre válik....mondjuk a Sharknadosat nem tudtam, de az tényleg már kicsit szinten aluli:D
2017. nov. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Statham meg most valami béna cápás filmben fog bejelentkezni :D
2017. nov. 7. 23:51
 5/25 Bihar Valatonon ***** válasza:
Stathamnél én már a Halálos irambant sem vágtam oda minek kellett?! :D
2017. nov. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Kereslet kínálat... ami neked ótvar szar, azt a többség élvezi, mert szórakoztató...

Amúgy Bruce Willis pl 3millio dollár alatt nem mozdul ki otthonról. Ezt már többször elmondta...

Szal ennyit az ótvar szarról...

Amúgy meg öregemberek bazki... nem lehet egyszerűen már komoly szerepük... a társadalom nem öregemberek bőrébe akarja beleképzelni magát...

2017. nov. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
A sharknado meg irgalmatlan népszerű film... az asylum studio rettenetesen jól csinálja ezeket a filmeket... népszerű.. jó önreklám szerepelni benne.
2017. nov. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Bihar Valatonon ***** válasza:
Azért mert valami népszerű még bőven szinten aluli szar, ha a ganédombot befújom rózsaillatú légfrissítővel az még ganédomb...
2017. nov. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

De ember a filmeknek nem az a lényegük, hogy jók legyenek, hanem, hogy profitot termeljenek...

Az asylum pedig pont abban profi, hogy jó "szar" filmeket csinál... ez a lényege egy asylum filmnek.

2017. nov. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Bihar Valatonon ***** válasza:
0%
Az Asylum szart sem termel nem hogy profitot....a profitot az alkonyat herri potter és egyéb szarok termelik az Asylum sokszor siker filmeket kónoz ZS kategóriában...nem is nagyon tud mivel profitot termelni mert nagyrészt a filmjei meg sem jelennek profittermelő formában :)
2017. nov. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!