Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Thor 2 Sötét világ kivágott...

Thor 2 Sötét világ kivágott jelenet?

Figyelt kérdés

Van ez a jelenet 01:02-nél mikor Loki hátrál a celéában mert Thor fenyegetően jön felé, kérdőre vonni, hogy az ő műve ami történt.

Szeretném ezt teljes egészében megnézni, valaki találkozott már ezzel a jelenttel hanggal együtt ?


Még nem találtam a youtubon..

https://www.youtube.com/watch?v=wZn1F8gOBSY



2017. nov. 8. 20:22
 1/4 A kérdező kommentje:
2017. nov. 9. 14:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Hú, ezt még nem láttam, ez engem is nagyon érdekel! Nem tudod felvenni valahogy a kapcsolatot a videó készítőjével, kedves kérdező? A filmben nincs olyan jelenet, ahol Thor a cellájában lenne, tehát elég korai változtatás lehetett, talán valami behind the scenes videóból szedte a feltöltő is. Esetleg ha találsz eredeti forgatókönyvet, abban lehet ilyen jelenet, de nekem nem sikerült :( (De ha érdekel, angolul találtam az elsőhöz eredeti forgatókönyvet egy csomó le sem forgatott jelenettel, szívesen küldök linket)
2017. nov. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Te vagy az Savuna ? XD

Amúgy Pinterestről szdtem le és már ott is megkérdeztem honnan van vagy hogy megtudo e nézni valahol még ne jött válasz..

Elküldjem a pinterest linket ?

2017. nov. 9. 20:34
 4/4 anonim ***** válasza:
A DVD-n biztos rajta van az extrák között.
2018. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!