Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star trek vs Star wars,...

Star trek vs Star wars, melyik győzne egy csatában? A Föderáció, vagy a Birodalom?

Figyelt kérdés
Tecnikai fölényben melyik oldal van? :o Lehet a Föderáció a fézereivel,győzne technikailag. Igen a Birdalomban ott vannak a klónok, meg a halál csillag. Igen, de szerintem HA!, a Jedik simán átállának a Föderáció oldalára, hisz olyasmi, mint a Köztársaság volt, esetleg a lázadók lennének Föderáció oldalán. Nem tudom, fejtsétek ki nyugodtan mit gondoltok/nem gondoltok.
2017. nov. 11. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Bár nem ismerem túlzottan a Star Treket, de szerintem néhány csillagrombolóval meg a Halálcsillaggal össze lehetne fosatni a Föderációt.
2017. nov. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

ha csak az alapfelütést vesszük már ott eldől szerintem.

star trek-felfedezők,akiknek van fegyverzet is van a hajóján.

birodalom-támadó befenyítő fegyverzetű űrhajóval,vadászgépekkel felszerelt,komoly katonai legénységgel ellátott hódító,rendfenntartó legénységgel.


szóval kb kolombusz kristóf vs 3. birodalom.

2017. nov. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Míg a Star Trek, és én itt főleg az eredeti sorozatra és filmekre gondolok, inkább tudományos fantasztikus zsánerűnek tudható be, addig a Star Wars inkább afféle fantasynek, főleg az előzmény részek. Ilyen hozzáállással viszont, szerintem nincs is értelme a kettőt összehasonlítani.
2017. nov. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Üdv!!! Én Star Trekes vagyok, a Star Warsből még egy részt sem láttam, de tervezem megnézni. Nem tudom, hogy a Birodalomnak milyen fegyverei vannak, de szerintem egy Csillaghajó rendesen fel van szerelve fézerekkel meg torpedóval. Egy lövés és az egész Birodalomnak vége. Peresze mondom nem tudom nekik milyen fegyverei vannak. Lehet, hogy van sokkal halálosabb meg olyan aminek nagyobb a lőtávja. Azt sem tartom kizártnak, hogy egyformán erősek, de ugye akkor hülyeség a háború. Lehetne szó szerződéskötésről vagy valami baráti egyezményről. Persze nem tudom erről kinek mi a véleménye ne kövezzetek meg!!! :D
2018. jan. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egy lövés és az egész Birodalomnak vége!? nem tudom, ezt hogy gondoltad. A Halálcsillag konkrétan egy bolygót elpusztított-az Alderaant-egy lövéssel.

És az egész Birodalomban százasával épültek a 20-120 km-es hajók... 400 milliárd katona szolgált a Birodalomban...

2023. máj. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!