Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Rhaegar Targaryennek hány...

Rhaegar Targaryennek hány gyereke van?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert Rhaegar és Lyanna gyereke ugye Havas Jon de amikor rákerestem arra hogy Targaryen családfa akkor külön írják Havas Jont mint Lyanna gyereke és külön írják Aegon Targaryent mint Elia gyereke

2017. nov. 13. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Ez a ketto gyereke van, akiket leirtak.

Csak kulon anyatol, ezert irhattak kulon, mivel Lyanna es Elia is mas-mas hazbol szarmazott.

2017. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Eliától Rhaenys és Aegon.

Feltehetően Lyannától Jon.

2017. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ezen mit nem lehet érteni. Még ha csak a sorozatot nézed is, nem emlékszel a 4. évadra, ahol Oberyn Martell elment Királyvárba igazságot kérni a nővéréért és annak gyerekeiért?


Rhaegar először Ellia Martellel házasodott össze és vele lett két gyereke. Robert lázadásakor a kislány (Rhaenys) 3 éves volt, a kisfiú (Aegon) pedig kb 1 éves. Mindkettőt megölték a sorozatban, amikor Tywin Lannister elfoglalta Királyvárat Robert nevében.

Közben Rhaegar Lyannát kúrogatta és abból lett Jon Snow.


Oké hogy nem ismered a könyveket vagy ilyesmi, de ezekről mind a sorozatban is szó volt. (4. évad)

2017. nov. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. A sorozatot mar befejeztem csupan azert kerdeztem meg mert Havas Jon masik neve Aegon Targaryen es nem tudtam hogy Rhaegarnak van ket Aegon nevu gyereke vagy Havas Jon miatt inteztek ugy hogy egy masik veletlenul ugyan olyan nevvel rendelkezo gyereket oltek meg Kiralyvárban.
2017. nov. 13. 19:36
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Már értem. Ez kva nagy hülyesége a sorozatnak.


"-Mi legyen Jon Snow igazi neve?

-Ajegon. Me azt a parasztyok tudnyi fogják, hogy Targaryen.

-Biztos? Ilyen nincs a valóságban, hogy egy szülőnek két ugyanolyan nevű gyereke van.

-Mindegy az, a parasztok leszarják majd, csak az Aegonból tudják hogy Dzson az Targaryen is.

-Na jó, legyen."


Sem a valóságban, sem sehol (a sorozat világában), sem sehol (!) nincs ilyen, hogy valaki két gyerekét ugyanúgy nevezi el. Ez ellen még törvények is vannak. Még az USA-ban is, ahol a gyerekedet Adolf Hitlernek is elnevezheted, még ott is van arra törvény, hogy testvéreket nem lehet pontosan ugyanúgy elnevezni. Ütni valóak a sorozat készítői.

2017. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor tehat Rhaegarnak harom gyereke van Rhaenys es Aegon Targaryen Eliatol es egy gyereke van Lyannatol aki pedig Aegon Targaryen vagyis Havas Jon
2017. nov. 14. 07:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Így van.
2017. nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A sorozat alapján igen.
2017. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem egy anyatol vannak, akkor a valo eletben is minden gond nelkul lehet ugyanaz a nevuk.
2017. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen koszonom. Szerintem is csak annyira nem volt tiszta.
2017. dec. 19. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!