Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking Deadben csak...

The Walking Deadben csak szerintem volt az 1. ,2. és 3. évadnak egy különleges hangulata?

Figyelt kérdés

Mármint akkor még olyan egyedu volt és minden részben volt valami ami olyan érdekessé tette az adott részt. Vagy csak nekem hiányoznak azok a napjaik amikor még a farmon voltak vagy az autópályán bóklásztak?

Az utóbbi pár része a 8. évadnak elég lapos :/


Bunkó kommentek kínéljenek kösz


2017. nov. 14. 23:08
 1/3 anonim válasza:
Szerintem is jobb volt a farmos vagy a börtönös epizod nem tudni mi lesz még.
2017. nov. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

nemem inkább úgy tűnt az első 6 évadban nem voltak ekkora következetlenségek.

mint a 7. évad végi csata,amikor mindenki futkározik össze vissza bele a golyókba és mégse lőnek le senkit.

de ezt még lehet fogni az iszonyat rossz akció koreográfusi munkára és egy jó harc koreográfiával ezt el lehetett volna adni jobban.

viszont a 8. évad elején,amikor kisétál eléjük negan és nem lövik le,ezt már nem lehet kimagyarázni,ez bizony balfarokság volt,rettentő rossz és hiteltelen koncepció.

és akkor ezek után megfejelték azzal,hogy szétlőtték a nem látszódó ellenfél ablakait,ahelyett,hogy bementek volna az épületbe.

én nem is emlékszem,hogy egymás után jövő 2 részt ennyire elrontottak volna,pedig a sorozat egyik lényegi pontja volt,hogy következetes.

2017. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen ez az őrült lövöldözés már engem is a sírba visz
2017. nov. 16. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!