Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagyon nevettetős vigjátékok?

Royalty kérdése:

Nagyon nevettetős vigjátékok?

Figyelt kérdés
Szeretnék már nézni olyan vigjátékot amit még nem láttam, de nem nagyon találok olyat. Amik nekem bejönnek Másnaposok sorozat, Nagyfater elszabadul, Hogyan rohanj a vesztedbe, inkább ujabb filmek tetszenek de lehet akció is de vicces mint pl: Csúcsformában sorozat az ilyen kalierü filmek lehetnek régebbiek is. Nem rég találtam rá az Aanász expreszre az is tetszett. Kíváncsi vagyok tudtok olyat ajánlani amit még nem láttam.

2017. nov. 15. 00:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ha régi a film akkor inkább ismertebb szinészekkel.
2017. nov. 15. 00:16
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha tetszik a Másnaposok, akkor feltétlen ajánlom a Harmadnaposok c. (2011) filmet!

hu.m.wikipedia.org/wiki/Harmadnaposok

2017. nov. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%

Haunted house?

Paranormal activity - parodia :D

Szerintem vicces.

2017. nov. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Távkapcs , Diszkópatkányok , Híres Ron Burgundy legendája , Csajozós páros .
2017. nov. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bukós szakasz
2017. nov. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Véndögség, Ford Fairlane kalandjai, Kidobós, Vakáció, Dumb és Dumber kettyó...
2017. nov. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Tökös tekés
2017. nov. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság hogy mindet láttam kivéve a harmadnaposakat. De amiket irtatok nagyon jó filmek, de azért is írtam hogy nem sok olyan van amit még nem láttam az ismertebb filmeket mindet láttam, de azért köszi a válaszokat. Írhatok szivesen megnézem azokat a filmeket amiket mások jónak találnak. Én ajánlom az Alibi.com c.filmet az nekem 10/8 as és vicces
2017. nov. 15. 01:59
 9/13 anonim válasza:
Ha tetszett az ananász expressz akkor nézd meg az Itt a vége című filmet. Jatszik benne Seth Rogen (ő írta es rendezte is) meg Franco is. Hihetetlenül vicces. Ja es ne a Port-on nézz utana mert ott eléggé le van húzva, ugyanúgy mint sok jo film, a rosszak meg felpontozva. Viszont a külföldi kritikusoknak nagyon tetszett (lásd rotten tomatoes) ami ritka egy vígjáték esetében. Es a külföldi nézőknek is tetszett, lásd IMDB. Ja es az “egyszer fent inkább lent” sorozatot is a figyelmedbe ajánlom. Danny Mcbride a főszereplő, aki az ananász expresszben meg az Itt a végében is játszott. Nézd meg! ;)
2017. nov. 15. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tenacious D, Fat pizza,
2017. nov. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!