Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnatok nekem jo horror...

Tudnatok nekem jo horror filmeket irni?

Figyelt kérdés

Lehet szellemes, demonos vagy eppen veres.

Insidious, halalos hallgatas, demonk kozott, ouija, oculus,elzarva a vilag elol, annabelle.. ehhez hasonloakat legyszi. :) koszonom


2017. nov. 15. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Az én nagy kedvencem a Sikoly😍IMÁDOM MINDEGYIK RÉSZÉT!!Aztán van még a Hush(ez angolul van magyar felirattal,de nem is kell a szinkron mivel a főszereplő egy süket néma csajszi,akit megakarnak ölni az erdő közepén)Van még a Zátony(ez inkább izgi,de van benne egy két durva rész is)A kalsszikus:Kör1 kör2(a második jobb)

Én ezeket imádom😊😊

2017. nov. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2-tőt kifelejtettem:az egyik az Ördögűző,a másik a Valami követ!(mindkettőt nézd meg!)
2017. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kor meg sikoly engem mar nem hatnak meg :D koroket lattam mar nem volt rossz de na:D. Laptopra toltogetunk filmeket mert tv nk meg nincs de az imadott agyzsibbaszto reklamok miatt valoszinu nem is lesz, igy raktarozzuk a filmeket. Ezert kene egyket otlet. :D
2017. nov. 15. 13:29
 4/9 A kérdező kommentje:
Kivegeztem oket mar:D
2017. nov. 15. 13:30
 5/9 anonim ***** válasza:

The attitus institute

The autopsy of jane doe

Ordoguzes- deborah logan tortenere

The visit

Az ordog benned lakozik

2017. nov. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezek mind megvannak, csak mar unjuk oket..


Boncolas,100lepes,megtalalo,retteges haza,amikor kislszik a feny,carrie1-2,demonok kozott,grace the possesion, grave halloween,gyermekek a sotetbol,gyilkos trefa, P2, utolso haz balra, haz a kisertet hegyen, IT, jessabell, kisertetjaras connecticutban, martirok, tukrok 1-2, poltergeist, ezt eld tul, a fiu, the apparation, ordog benned lakozik, sziklak vere, ejfeli etetes, halalos kitero reszek, vaksotet, kopok a sirodra,fureszes 1-5..

2017. nov. 15. 14:56
 7/9 anonim ***** válasza:
De jo, akkor nem csak mi vagyunk ugy (a parommal) , hogy nincs mit neznunk, mert lattuk a vilag osszes jo, maggyarra szinkronizalt, jo mindesegu horrorjat. 😄
2017. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amityville Horror - A rettegés háza

Kísértetjárás Connecticutban 1,2

Darkness, a rettegés háza

Silent Hill - A halott város

Silent Hill - Kinyilatkoztatás

Halottasház (Mortuary)

Borzalmak akadémiája

13 kísértet

Halálos kitérő 1-6

A kukorica gyermekei 1-7

Jeges rettegés (Jégbe zárt terror)

2017. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt az ideje játszani! Outlast 1-2, Amnesia, Resident Evil 7.

Sokkal horrorisztikusabb átélni, próbáljátok ki!

2017. nov. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!