Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fantasztikus, akció filmeket...

Fantasztikus, akció filmeket tudtok ajánlani? A lentiek tetszettek.

Figyelt kérdés

Fallen, Csontváros, Idegpálya, Útvesztő, Beavatott, Éhezők viadala, Vándorsólyom kisasszony különös gyermekei, Boszorkányvadádzat stb. Nagyon sok olyan van még, amit nem írtam le.

Ilyen lövöldőzös, Marvell filmek nem érdekelnek.

Köszönöm a válaszokat!


2017. nov. 18. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó boszorkányvadász

A pap - Háború a vámpírok ellen

Mutáns krónikák

2017. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezeket láttam már! De köszönöm!
2017. nov. 25. 16:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Kingsman 1-2, G.I.Joe-k,Lucy,Jupiter felemelkedése,Men in Black (1-3),Az erő krónikái,Tűzgyűrű,Legenda(Tom Hardys(bár ez annyira nem akció://),Holnap határa,Matrixok,

És a legeslegeslegjobb:Mad Max fury road (haragútja) ha szereted a megállás nélküli akció filmeket akkor ez a legjobb :)))

2017. nov. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sci-fi nem vonz.. :s
2017. nov. 26. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Kingsman GIJoe lucy (és egy csomó másik) egyáltalán nem sci-fi....

Ha mar leírtam vehetned a fáradságot hogy megnézed őket hogy egyáltalán miről szólnak...

2017. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem őket, kedves "vedd a fáradtságot!". A Man in Black sci-fi. A többit pedig vagy már láttam, vagy nem az én stílusom. Így megfelel?
2017. dec. 3. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!