Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a film címe? (nevelőn...

Boribori159 kérdése:

Mi lehet a film címe? (nevelőnő, két gyerek, furcsa álmok)

Figyelt kérdés
Valamikor a kilencvenes években láttam ezt a filmet, csak arra emlékszem, hogy egy nagydarab nevelőnő volt a főszereplő, aki két fiút nevelt, az egyik rossz volt, és mindenféle csínyeket követett el ellene, a másik jó volt, szerette. Talán ikrek voltak, de ez nem biztos. Nagyon szomorú hangulatú film volt, és valakinek furcsa álmai voltak benne, talán az egyik gyereknek, volt valami hattyús álom. A nevelőnőnek O néni volt a csúfneve, azt hiszem. Sajnos kevésre emlékszem, inkább a hangulat maradt meg, úgy megnézném újra.

2017. nov. 20. 22:40
 1/2 Dorián.G ***** válasza:

Üdv... Nem vagyok biztos benne, sajnos nem láttam a filmet amit keresel, és azt sem amit ajánlani tudok válasz gyanánt, nekem is csak meséltek erről a filmről, de valami hasonlót mondtak róla, szóval hátha :)

A film címe "A jófiú" .

2017. nov. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Eddig a trailert néztem meg, az alapján nem úgy tűnik, hogy a keresett film lenne, abban a nevelőnő (bár az is lehet, hogy pótanya volt abban a filmben is) szerepére több hangsúly esett. De ez is izgalmas filmnek néz ki, úgyhogy mindenképpen megnézem.
2017. nov. 23. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!