Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most, hogy a BBC természetfilm...

Most, hogy a BBC természetfilmek terén (Planet Earth, Blue planet) nézett volt, van rá esély, hogy remakelik a Walking with dinosaurs és beasts sorozatjaikat is?

Figyelt kérdés

2017. nov. 21. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Jó lenne, imádtam azokat a sorozatokat, de már rájuk férne egy tudományos frissítés. Fura, hogy mostanság nem készül sok őslényes dokumentumfilm, pedig rengeteg új felfedezés van.

Bár miután a BBC kölcsönadta a licencet Amerikának, ahol azt az idétlen és rosszul fogadott filmet csinálták belőle, nem tudom, hogy érdekli-e még őket a dolog. Eléggé elhanyagolták a "Walking with" márkanevet. Az évtized elején volt ugye a Planet Dinosaur, amit a Walking with Dinosaurs utódjaként reklámoztak, de sajnos az olyan elkapkodott és átgondolatlan lett, hogy nemigazán nyűgözte le a közönséget. Lehet, hogy ezért nem mertek azóta újra belevágni.

2017. nov. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát én is hasonlóan vagyok vele. Eléggé hiányzik egy hasonló sorozat, pedig annyi mindenről szólhatna.
2017. nov. 21. 19:55
 3/9 anonim ***** válasza:
én az emlősök életét imádtam
2017. nov. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából mindet újra lehetne forgatni. Gondolom senki sem bánná.
2017. nov. 25. 11:34
 5/9 A kérdező kommentje:
*És mehetnének több évadban is szerintem. Nem kell mindent 6 részbe sűríteni.
2017. nov. 25. 11:35
 6/9 anonim ***** válasza:
ami a csendes óceáni szigetekről szól láttad az is jó?
2017. nov. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ha a Kék édenre gondolsz, azt még nem láttam.

Láttam a Galapagos-os sorozatot, meg a a Nagy-korallzátonyosat.

2017. nov. 25. 18:28
 8/9 A kérdező kommentje:

*És azok tetszettek is. A Galapagos-os volt, ami miatt újra rákaptam a természetfilmekre. Erre gondolok:

[link]

2017. nov. 25. 18:30
 9/9 anonim ***** válasza:
igen kék éden
2017. nov. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!