Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az One Piece-ből melyik...

Az One Piece-ből melyik szereplőt ölnétek meg ha a mangaka helyében lennétek? És kit nem ölnétek meg semmiképp?

Figyelt kérdés

A főszereplők közül gongolom 😊

Akiket semmiképp nem ölnék meg: Luffy (értelem szerűen 😂), Sanji,Chopper,Zoro,Usopp, (Namit szívesen megölném mivel idegesít 😂 csak sajnos be kell vallanom nem lenne ugyan az nélküle és ezért írom ide)

Akit esetleg megölnék az vagy Robin vagy Franky

Nem azért mert nem szeretem őket csak hát na 😂😅


U.i.: Bocsi a helyesírási hibákért és ha a manga 'kitalálóját,íróját/rajzolóját' nem úgy kell leírni hogy mangaka akkor még egyszer bocsi 😅

És még egy kérésem lenne 😂 leírnatok hogy kit neveznek mangakának és esetleg a helyes leírását? 😂

Nagyon köszönöm 😊



2017. nov. 22. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindenkit bírok de történet ügyileg Usopp halála lenne az logikus hisz egy esetleges önfeláldozás során tényleg ő válna a "tenger bátor harcosává".Ha meghal valaki akkor szerintem tuti ő lesz.Vagy Luffy a legvégén mint Roger(bár ez az one piece szóval annyira nem esélyes hogy valamelyik főkarakter meghal).Szóval őt mondanám.

Robint semmiképp se szeretném,eleget szenvedett ő már élete során.Jobb neki ha barátok közt marad.

A többieket valahogy nem tudom elképzelni hogy milyen körülmények között vesznének oda.

2017. nov. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Usopp ügyében igazad van, ebbe nem is gondoltam bele :D

De feláldozás ügyileg szerintem Robin lenne aki meghal, mivel ugye ahogy mondtad sokat szenvedett, de a barátai megmentették és nem hagyták magára, igy ezt megköszönve nékik feláldozza magat

2017. nov. 25. 23:04
 3/12 A kérdező kommentje:

*magát

(Bocsi nem fejeztem be 😅)

Így megmenti őket köszönete jeléül

De ez az én sajátos meglátásom 😊

2017. nov. 25. 23:05
 4/12 A kérdező kommentje:
Bocsi *nekik 😂
2017. nov. 25. 23:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha a főszereplők közül valaki meghalna a végére, akkor én egyértelműen Luffyt tudnám elképzelni.
2017. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De nem a végére gondoltam :D
2017. nov. 28. 17:45
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyébként az anime lezárásaként én is erre gondoltam
2017. nov. 28. 17:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Én egy bossfight-hoz hasonló szituációban egyértelműen Usopp-ot ölném meg, egy átlag szituációban Kaido-t, és semmiképp nem ölném meg Fujitoŕát, Rayleighet és Shanks-ot.
2017. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én nem akarom hogy Luffy meghaljon😭😭
2018. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én sem 😂 csak kérdeztem 😀
2018. jan. 30. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!