Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan tudok venni Trónok...

BOGI26 kérdése:

Honnan tudok venni Trónok harcás termékeket?

Figyelt kérdés

Trónok harcás termékeket keresek elfogadható áron. Csak nem találok sehol semmit...

Karácsonyi ajándék lenne.

Bögrét és pólót nem nagyon szeretnék vásárolni..valami érdekesebbre és jópofábbra gondoltam.



2017. nov. 22. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebay? Amazon?
2017. nov. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos csak most láttam a kiírásod. Hát én az enyéimet azokat e-bayről, vagy AliExpress-ről rendelgettem - van minden féle, nyaklánc, karkötő, figurák, még legó is, smink ecsetek, táska, stb. Szóval nagyon sok minden, de karácsonyig ez már nem ér ide. Ezeknél az oldalaknál számítani kell egy 1-1,5 sokszor két hónapos szállítási időre. Viszont jóval olcsóbb. Tudom is én eny nyaklánc, amit itthon adnak kb 2000Ft-ért ott megveszed 300-ért. Csak sokat kell rá várni.
2017. dec. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kattaleya válasza:
én a Wish-et ajánlom nekd már sok cuucom van onnan s nagyon olcsó minden. De figyelj a kiirásokra mert valahol dupla annyiba kerül a szállítás mint amugy lenne és ezt MINDIG feltüntetik.
2018. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mingie válasza:

szupicuccok.hu

Sok frankó trónok harcás cuccot rendeltem onnan

[link]

2019. szept. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!