Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elkezdjem nézni a Riverdale-t?...

Elkezdjem nézni a Riverdale-t? Milyen sorozat? Miről szól?

Figyelt kérdés
Pontosabban az érdekelne, hogy milyen? Nektek tetszik akik nézik? Izgalmas, romantikus, vicces, horror vagy milyen? És vannak benne fordulatok?? Megéri elkezdenem?

2017. nov. 23. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Egy nagy szar 2reszt is alig birtam megnezni belole de persze kinek mi:)
2017. nov. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
63%
Attól függ te milyen filmeket szeretsz! Szerintem az első részt mindenképp nézd meg és, ha tetszik a többit is! Izgalmas, krimis és vannak benne fordulatok is. Én imádom!
2017. nov. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Megéri, hát igazából lehet mondani romantikusnak is meg akciónak is...még én is az elején vagyok de eddig tetszik.
2017. nov. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elkezdtem nézni és imádom!! Igaz, hogy mégcsak 3 részt láttam de nagyon jó eddig! Cheryl a kedvencem! Olyan gyönyörű!😍

Viszont a 4.részt nem találom sehol sem magyar felirattal. Valaki kérlek segítene megmondani, hogy hol találom??

2017. nov. 25. 22:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Sorozatbarát
2017. nov. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó! :)
2017. nov. 26. 11:19
 7/9 anonim válasza:
Sorozatkatalogus.cc vagy dmdamedia.hu
2017. dec. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MesiMesi2004 válasza:
Szia! Ha nem találsz valamelyik Riverdale részhez magyar feliratit, akkor ezt az oldalt: [link] ajálnlom, nézz bele!
2017. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én személy szerint imádom a riverdale-t. Valahogy nekem nem jött be a ST. Néha azt érzem, hogy ez afféle divat, hogy szereted a Stranger Things-et. A riverdale-t persze mindenki halálra szidja mert semmi szörnyeteg meg ilyenek nincsenek benne. A riverdale inkább romantikus mint a Stranger Things ijesztőbb.
2019. nov. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!