Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jake Gyllenhaal jó színésznek...

Jake Gyllenhaal jó színésznek számít?

Figyelt kérdés
2017. nov. 24. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2017. nov. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. nov. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

És nem mellesleg gyönyörűnek is!

2017. nov. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 LeonScottKennedy ***** válasza:
0%
Nem.
2017. nov. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

jó színész.

egyedül az ilyen perzsia hercege téma,vagy a gáncstalan hős szerepekben hiteltelen.

mert az alapkarakter amiket nagyon hitelesen tud hozni a kitartó de lúzer vagy gyengébb jellemű,vagy sérült figurák.

2017. nov. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hm, oké. Csak mert szerintem is az, de nem vagyok annyira járatos a témában, hogy meg tudjam ítélni ezt, de néha felkapom a fejem egy-két alakításra :) Mondanátok csapnivaló színészeket is az összehasonlítás kedvéért? Illetve aki szerint nem jó színész, az indokolná is a véleményét?
2017. nov. 24. 19:20
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jo szinesznek szamit, leginkabb "minosegi" filmekben szerepel, szuper rendezokkel es szineszekkel dolgozott ossze, es a karaktereit is teljesen hitelesen alakitja (Nightcrawler, Prisoners, Donnie Darko filmekben pl.)
2018. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!