Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dragon ball super hány...

A Dragon ball super hány részes lesz? 117-nél tartunk

Figyelt kérdés
2017. nov. 27. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálják, amíg meg nem unják. Mivel most az anime az eredeti és a manga az adaptáció, semmi sem korlátozza őket.
2017. nov. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Folyamatason nézegetem a fórumokat de sajna énse tudom a választ:D viszont ha vége ennek a nagytorna-saganak utána gőzöm sincs merre fog tovább haladni a sztori:D 15-max20 rész és Jiren felnyalja a padlót kb..nektek van ötletetek hogyan lesz tovább?:D
2017. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért a DB nem olyan kreatív és fordulatos, hogy ne lehessen kitalálni. Jön pár idétlenkedős slice-of-life epizód, aztán a következő főgonosz, aki egy brélegyintéssel lever mindenkit, elmennek megerősödni vagy találnak egy harmincnyolcadik transzformációt vagy összekombinálják a kaioken x10 ultra-instinct SSJB Gogetát és leverik az új főgonoszt.
2017. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én úgy tudom a torna kb. márciusig fog tartani. Utána lesz pár rész pihi meg duma utána meg szerintem jön az a 4 univerzum ami nem indult el. Vagy Vegita el megy Cabba-val a Sadara bolygóra és abból csinálnak egy sztorit. Am szerintem 300 rész biztos lesz.
2017. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!