Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért vannak ennyire ellene a...

Miért vannak ennyire ellene a Transformers filmeknek? Különösen az utolsó lovagnak?

Figyelt kérdés

Az írás SPOILERT tartalmazhat!

Persze tisztában vagyok a film híbáival de melyik filmnek nincs?



2017. nov. 28. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerűen csak pocsék, rossz filmek.
2017. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Spoiler!

Sok kommentet olvastam oldalakon, hogy azon vannak ki akadva,hogy a föld Unicron a filmben kérdem én ez miért probléma?

2017. nov. 28. 20:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Általában a rajongók sírnak.

De ők mindig...

2017. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló én is rajongók érte tehát szerencsére nem mindegyik rajongó panaszkodik
2017. nov. 28. 21:21
 5/11 Bihar Valatonon ***** válasza:
94%
Pl mert a robotokat iszonyú bugyuta személyiségekkel ruházták fel....a sztorik is üresek sokszor
2017. nov. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nos igen a személyiségükön dolgozhattak volna többet
2017. nov. 28. 22:28
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert igénytelen tömegcikkek, amiket nem azért gyártanak, hogy normális történetet mondjanak el vagy felépítsenek egy világot, hanem hogy a stúdióval leszerződött cégek termékeit reklámozzák, felfuttassanak pár aktuális gyereksztárt vagy modellt, és bezsebeljék az igénytelen kínai plebsz pénzét. Kína lett Hollywood kommersz szemétjének fő célpontja, mert ott zabálják az agyatlan látványfilmeket. Az azért sokat mond, hogy Az utolsó lovag még náluk is alulteljesített a jegypénztáraknál, mert ez még a kínaiak szintjét is alulmúlta.


Inkább azt lenne a jó kérdés, hogy mi a jó a filmekben? A címük ellenére a robotok szinte mindig a háttérbe szorulnak, és az összes film tele van jelentéktelen emberszereplőkkel. Mindegyikből ki lehetne vágni fél-egyórányi felesleges jelenetet. Az akció gyenge, súlytalan, rosszul megkoreografált és már semmi újat nem mutat. Az effektek talán az első pár részben még újszerűek voltak, de ma már nem. A humor gyermeteg és a korai részekben túl sok az undorító szexpoén. A színészi alakítások, a forgatókönyv, a karakterek mind kínosan rosszak. A 2. részt konkrétan kész forgatókönyv nélkül gyártották le, meg is látszik rajta. De még az egyes filmek között sincs valami erős összefüggés, mert bizonyos szereplők vagy tárgyak, koncepciók magyarázat nélkül eltűnnek vagy megjelennek egyik részről a másikra.

A robotok is borzasztóan vannak megtervezve, némelyik olyan, mint egy sima páncélos ember, a többi meg mint egy kupac ócskavas, aminek se füle, se farka. Ránézésből az ember rá se jönne, hogy ezek a Transformers franchise-hoz tartoznak. Pláne, hogy sokuk még csak át sem alakul, hanem folyton robotként kószál.

Azt aláírom, hogy a rajongók nagyon hisztisek tudnak lenni, és mindenben hibát keresnek. A Transformers rajongótábor közismert arról, hogy minden miatt panaszkodik. Szerintem is van pár dolog a filmekben, amit igazságtalanul utálnak. Például rajongóként nekem azzal nincs bajom, hogy Unicron lehet a Föld. Azzal se, hogy Megatron nem egy ember kezében elférő pisztollyá alakul, vagy hogy Optimus lángmintás festést visel. A fentebb említett hibákkal már annál inkább bajom van, és azzal is, hogy szinte az összes robotkarakterrel milyen rosszul bánnak. Bemutatnak egy rakás olyan szereplőt, akik a rajzfilmekben, képregényekben vagy játékokban érdekesek és emlékezetesek voltak, de nem kezdenek velük semmit. Sokukat csak úgy bedobják a filmbe, és szinte rögtön megölik, vagy előbb megalázzák és aztán ölik meg. Sok rajongónak ez a pofátlanság csúcsa, és szerintem ez már jogos panasz.

2017. nov. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Na ezzel teljesen egyet kell, hogy értsek mondjuk nekem az akciók tetszenek benne. Majd meglátjuk az Űrdongó film milyen lesz mivel más rendezi.

Őrülök, hogy egy másik rajongó is kommentelt ide.

2017. nov. 28. 23:36
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a legújabb részt még nem láttam, de a korábbiak tetszettek. Aztán, hogy ki van ellene és ki nincs, az különösebben nem érdekel.
2017. nov. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. Nem szeretem ha egy filmben változtatják a karaktereket. Még jok is lennének de nekem személy szerint hiányoznak Samék.

2. Kiírták Mikaelát. A színésznőt én is útálom de a karaktere megmaradhatott volna ugyanazzal a szinkronhanggal.

3. Sok kedvenc autóbotomat megölték benne. (Jazz, Acélfej, Racsni, Röptűz mert habár Álca volt mégis átállt az autóbotokhoz, Vadászeb, plussz az összes autóbot)

2017. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!