Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek melyik volt eddig idén...

Nektek melyik volt eddig idén az év filmje és miért?

Figyelt kérdés
Tudom hogy véleményes egy ilyen kérdést feltenni úgy hogy a Star Wars még ki sem jött, de épp ezért úgy kérdezem hogy eddig (január-november) melyik idei film tetszett a legjobban, és miért? Ha több is volt, akkor többet is lehet, esetleg rangsorban. :D

2017. dec. 1. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

A Star Wars már rég nem igazán nagy szám, így nem probléma, hogy még nem volt.

Amúgy meg fogalmam sincs. Azt se tudom, hogy érdekelt-e bármi a moziban ebben az évben.

2017. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A LOGAN egyértelműen az év filmje nálam sőt szerintem minden idők egyik legjobbja, a karakterek miatt a környezet és minden egyben ezt nem tudom részekre bontani se kielemezni mert mire leírnám új billentyüzetet kellene venni szóval igen egyszerűen minden klappol és nálam ez a BEST :)
2017. dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dunkirk, Trainspotting 2, Baby Driver, Happy Death Day, Guardians of the Galaxy 2
2017. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1.Wonder woman:egy újjjabb Béna de vicces szuperhős filmre számítottam de egyáltalán nem olyan volt! Kevés poén volt bennne de legalább sokkal komolyabb és drámaibb és fordulatosabb.

2.Utazók

3.Kingsman

4.Thor:Ragnarok

2017. dec. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán legjobban a Mother! és a Testről és lélekről tetszett, de nem láttam sok idei filmet. Amit viszont nagyon várok, az az Egy szent szarvas meggyilkolása.
2017. dec. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Az elso csak hulyeseget mond xD azert mert nem tetszik neki az o baja.

1.Logan es star wars haha

Alien

Transformers

Majmok bolygoja

Mumia

Kong

Karib tenger kalozai

De am ebbe az evbe sok jo film jott ki

2017. dec. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Számomra az év filmje egy rétegfilm: Testről és lélekről

Miért? Tetszett a mondanivalója: a gondolatmenet, amit átad. Tetszett a metaforikus világ, amiben játszódik a film. Tetszett a hétköznapi és valódisága a szereplőknek. Tetszettek a kamera képek; a rendezés; a szereplők hitelessége. Engem nagyon megfogott. Többször nézhetős, örök témájú film lett, amiről sokat lehet beszélgetni.


Ezek kívül tetszett még:

- Get Out: izgalmas thriller, ami nem alkalmaz olcsó trükköket. Ez nekem felemelő volt. A legtöbb hasonló stílusú filmmel az a bajom, hogy ostobának tekintik a nézőt. Ez jól felépített és érdekes film volt.

- Galaxis őrzői 2: Jókat lehet rajta röhögni. Már-már saját magát figurázta ki a film. Szeretem az ilyen humort. Nem volt sértő, nem volt olcsó. A történet háttérbe szorult. Ez egy egyszerű szórakoztató film. Nem találtam benne mély mondanivalót.

2017. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak kiigazítás: Az utazók 2016-os film.
2017. dec. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 igen, tényleg :D bocsi..

Csak nemrég láttam:DD

2017. dec. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*#8
2017. dec. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!