Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "magyar" Netflix miért ilyen?

A "magyar" Netflix miért ilyen?

Figyelt kérdés

Regisztráltam, de szerintem törlöm is, mert katasztrófa a felhozatal. Alig vannak fent filmek, sorozatok. Amit nézek és fent van (pl Flash), abból is csak az első 2 évad. A szinkron hiánya nem zavar, tudok angolul, de sok sorozat eleve fent sincs, ami fent van, az meg erősen hiányosan, tehát nem úgy, hogy mindig tudom streamelni a legújabb részt. A filmek felhozatala is röhejes....

Főleg, ha azt nézzük, hogy havi 8-10-12 euró.



2017. dec. 1. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még viszonylag új a netflix, nincs is nagyon konkurenciája és a lokalizáció hiánya miatt nem is nagyon terjed. Valószínűleg egyelőre nem találják kifizetődőnek a szolgáltatás bővítését.
2017. dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem fognak olyan sorozatok hetiben felkerülni amiknek egyébként is van saját streamer oldaluk (pl Flash+ DC sorozatoknak ott a CW seed) Meg a Netflix egyébként sem a heti feltöltés híve, legalábbis nem sok sorozat kerül fel részenként csak miután vége az adott évadnak. Jelenleg én is azért sem fizetek elő mert én hetiben szeretem nézni a sorozataimat és amiket nézek talán 2-3 ami megtalálható netflixen.


Azt viszont én sem értem, hogy miért nem lehet minden régióban ugyanaz a felhozatal, még talán egyszerűbb is lenne kezelni. Minthogy most valaki elmegy külföldre nyaralni vagy más jön Mo.-ra és akkor a fele kontent nem érhető el.

2017. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az USA-ban biztos rengeteg film van fent (ha elvonatkoztatunk a sorozatoktól), de röhejes, hogy így akarnak küzdeni az illegális letöltések ellen. Aki fizetne havi pár 1000 forintot, hogy legálisan nézzen filmeket (akár angolul), az sem fog előfizetni, mert annyira gyér a felhozatal.
2017. dec. 6. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!