Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sasukénak Rinneganja vagy...

Sasukénak Rinneganja vagy Rinne-shariganja van?

Figyelt kérdés

2017. dec. 4. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem hallattam még olyanról, hogy Rinne-sharingan, de Sasuke Sharinganjában tényleg megtalálható három kis pont.
2017. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már pedig Kaguyának az van. És A shariganja már 3 tomoes, csak nem tudom, h a rinneganja most rinnesharingan vagy csak rinnegan mert abban 9 tomoe van
2017. dec. 4. 20:09
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen, Sasukénak Rinne-sharinganja van az egyik szemében míg a másikban Mangekyo Sharingan :)
2017. dec. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sasukénak Rinneganja van. :) [link]

A Rinne-Sharingan az, ami Kaguyának van, illetve ami Madara homlokán is kinyílt, amikor aktiválta a Mugen Tsukuyomit. :)

[link]

[link]

[link]


Remélem eloszlattam a kételyeket. :) Egyébként a Boruto elején Momoshiki is megerősíti, hogy Rinneganja van. De ez amúgy elég sokszor elhangzik az anime során. :)

2017. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen de szerintem valamivel fejletteb hisz a sima rinneganban nincs tomoe ez valahol fél uton lehet gondolom ittis valahogy ki eggyensulyozni akarták mert a teljes rikudou senjutsuhoz kell a 9 bijuu de narutonak csak a bijuuk chakrájának egy része volt meg de gondolom ez a fél rinnegan van olyan erös mint a teljes sima rinnegan de szereintem a borutoban ez csak egy megérzés de láthatjuk majd ahogy teljes rinne-sharingan lesz esetleg a homlokány nyilik ki és a bal szeme vissza alakul mangekyouvá meg a borutoban már lehetet látni ahogy vissza alakul a szeme sima rinneganná meg naruto is erösebb lehet mert elvileg már min2 kurama benne van + a többi bijuu részei
2017. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egy Sharinnegan. Egy olyan Rinnegan, amiteljesen jól tudja használni a Sharingan/Mangekyou Sharingan képességeit.
2018. ápr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A "Sharinnegan" nem egy különálló dojutsu. Ez csak egyfajta megnevezés, amivel megkülönböztetik Sasuke Rinneganját a sima Rinnegantól. Ettől függetlenül Sasukének egy fejlettebb Rinneganja van.
2018. ápr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hallodtam meg ezt a sharrinegan kifejezést pedig nagy fan vagyok
2018. ápr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazából a Storm 4-en kívül sehol nem használják.
2018. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!