Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet, sok sok...

Bbenjoe kérdése:

Keresek egy filmet, sok sok sok éve!?

Figyelt kérdés

Még gyerekkoromban láttam, szóval szerintem '80-as, esetleg '90-es évek elején készülhetett. Amire emlékszem:


- A középkorban játszódhat.

- Egy őszülő ember és a két felnőtt lánya vidéken él.

- Egy nap feltűnik két gonosz marcona alak. Az egyik azt hiszem kijelenti, hogy Ő az ősz ember testvére vagy rokona, és örökséget követel tőle, ezt persze megtagadja.

- Ezért zaklatni kezdik őket, pl azzal hogy tüzet gyújtanak, illetve azt hiszem pl lefejezik az ökrüket és karóba tűzik az állat fejét. De olyanra is emlékszem hogy szétverik hogy a két bandita megöl valami szerzetest, aki szintén nem akar nekik segíteni (mert talán fattyú a bandita)

- Végül odáig fajul a dolog, hogy összeverekednek, de az ősz embert ekkor hátba lövi a pisztolyával az egyik a két gonosz bandita közül.

- A film végén a két lány bosszút áll: az egyik banditát az erdőben egy verembe csalják, és amikor beleesik, egy karóval ledöfik. Azt hiszem "Káplárnak" hívták, mert...

A következő jelenetben egy öregasszony szól a gonoszabb banditának, hogy "megölték a káplárt" Erre persze a gonosz bandita a lányok után megy, de őt is megölik, azt hiszem egy erdei patak szélén. Az említett öregasszony odaszórja a jóskártyáit a vízbe úgy emlékszem. Így ér véget a film. Valakinek ismerős mindez?



2017. dec. 5. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
A film címét sajnos nem tudom, de a következőképpen találhatod meg. Beírod a google-be, hogy kalandfilmek 1980-tól, nézed a képeket, és a szereplők alapján felismerheted.
2017. dec. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt már próbáltam de nem vezetett sikerre. Igazából cím szerint végignéztem az összes ez időben készült amerikai filmet, így lett világos, hogy európai produkcióról van szó.
2017. dec. 11. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!