Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért ilyen "híresek" az...

Miért ilyen "híresek" az orvosos és nyomozós sorozatok (Grace klinika, House stb. )?

Figyelt kérdés
Más témában szinte nincs is sorozat.. De miért pont ez a kettő vált ilyen népszerűvé? Főleg az orvos téma..
2017. dec. 6. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

mert mélyen gyökerező félelem él mindenkiben arról,hogy betegen vagy sérülten,kiszolgáltatottan kerül egy idegen kezébe.

ebből keletkezett is már sok csalódás,mert a vészhelyzetben meg azokban is amiket írtál,ha beviszik a sérültet akkor egy stáb veszi körbe és csatát vívnak a megmentéséért.

és sokan azt hiszik hogy ez a realitás.

míg a mo-i valóság meg az,hogy a lelkiismeretes mentősök bevisznek nagy dirrel-durral szirénázva a kórházba,ott átadnak a sürgősségire,azok meg kitesznek a folyosóra elvérezni,vagy betolnak egy váróba a hajléktalanok közé,akik odapisálnak a magatehetetlen fejed mellé.

szóval nekem tuti nem a kedvenceim a kórházas álszent hazugságot bemutató sorozatok.

mert lehet hogy az amcsiknál ez a figyelem van,de itt nem.

2017. dec. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban körül kéne nézned, ha úgy véled más témában nincs sorozat, vagy 10 et kapásból tudok mai más témában megy.
2017. dec. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
mondj milyen témáju sorozatott szeretnél és mondok neked (nagy sorozatos vagyok. 70-80 sorozatott láttam már életemben)
2017. dec. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hűha, szerintem azért messze nem ilyen rémes az itthoni kórházi helyzet.


Azt mondtam, hogy más témában szinte nincs is, nem azt, hogy egyáltalán nincs. Összehasonlítva sokkal több orvosos és nyomozós témájú van, ráadásul sokan is főleg ezeket nézik.


Nekem főleg a Black Mirror és a Heartland a kedvencem, ezekhez hasonló meg nem igen van, tudtommal. :D

2017. dec. 8. 22:57
 5/5 Carragher_x ***** válasza:

"Összehasonlítva sokkal több orvosos és nyomozós témájú van, ráadásul sokan is főleg ezeket nézik."

Igazából egyáltalán nincs kiugró mennyiségű orvosos sorozat, ezt nem tudom honnan szedted. Ráadásul a House még csak nem is klasszikus orvosos sorozat, sokkal inkább egy mesteri Sherlock újragondolás.

Szóval a kérdésnek inkább úgy van értelme, hogy miért vannak pl orvosos vagy nyomozós sorozatok. A válasz pedig erre az, hogy azért, mert ezek a területek (is) nagyon érdekesek a laikusok számára.

2017. dec. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!