Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Stranger Things lesz jobb...

A Stranger Things lesz jobb is, mint az első része?

Figyelt kérdés
A nagy felhajtás miatt tegnap megnéztem az első részt és egyelőre nem nyűgözött le. Ilyesmi marad a továbbiakban is vagy beindul pár rész után?
2017. dec. 8. 08:11
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
1 rész alapján nem lehet megítélni egy sorozatot, biztos nem a semmiért van hype körülötte. Én 4-5 részletben néztem meg az első Trónok harca részt mert annyira untatott, pedig egyértelműen nem azon múlt a teljes megítélése.
2017. dec. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem mondjuk 10-15 perc után elkapott. Én bizony meg szoktam ítélni az első részről a sorozatokat, mert nincs időm minden mocsokra.

Ha az első rész bejön, akkor folytatom csak. Egyébként is sokszor van az, hogy az első részbe kifejezetten beleadnak mindent, utána meg esik a színvonal. Szóval szerintem lehet ítélni az első részről.

2017. dec. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
*elkapott a hangulata.
2017. dec. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig vannak sorozatok ahol az első rész csak történetalapozó ami felvázolja a helyzeteket, kapcsolatokat, helyszíneket de a cselekmény még nem indul el benne (esetleg a rész végén hogy kedvcsináló legyen).


Wayward Pines ilyen volt például, úgy indít és az ajánlója is arra utal hogy valamilyen kisvárosi heti ügyes nyomozós sorozat lesz, és iszonyatosan eltér attól hogy mi maga a sorozat lényege és műfaja. A Lost is csak egy lezuhant repülőgéppel és azok pár túlélőivel szól, simán lehetett volna azt hinni hogy valami trópusi túlélős sorozat lesz.

2017. dec. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem az a lényeg számomdra, hogy az első rész azt mutatja-e, amiről később szó lesz. Az a lényeg, hogy élvezem-e az első részt. Ha nem élvezem, nem szórakoztat, akkor ott a vége.
2017. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megjegyzem nem is vagyok nagy sorozatnézős (annyira filmes se). Évi 3-5 sorozatot ha megnézek.
2017. dec. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3-5 évadot akartam írni (különböző sorozatokból).
2017. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én is elhúzott szájjal kezdtem bele, mert úgy voltam h tul van hype-olva. De aztan az elso reszt megneztem es csak a masodik resz utan tudtam eldonteni, hogy tetszik-e.

Szerintem erdemes lenne megnezned par reszt. Mert majdnem minden sorozatot tul szarnyal. Kulonleges, sok szal van, regebbi zenek es sorolhatnam :)

2018. jan. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló. Ilyen felfogással már ne is haragudj de sz@ar lehet élni. Én is a trónok harcával voltam így hogy az első 2 részt 1 hét alatt néztem meg nagy nehezen mert nem fogott meg annyira de aztán a maradék 5 évadot egy hét alatt ledaráltam és a kedvenc sorozatom lett. :D A stranger things pedig ugyanez. Tegnap hajnalban néztem meg az első részt nekem nagyon tetszett és ma már kezdem is a második évadot mert sikerült 1 nap alatt megnézzem az elsőt. Egyébként szerintem a második rész izgalmasabb mint az első úgyhogy szerintem tovább nézheted nyugodtan mert ha szereted az ilyen misztikus dolgokat akkor tetszeni fog nagyon.
2018. jan. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak a nagy hype miatt kezdten el nezni, aztan a harmadik resznel valami bekattant es meszallottja lettem. :D Az elso resz nekem sem tetszett, bar osszesen talan egy sorozatnal volt olyan, hogy az elso resz megfogott (the 100). Szoval mindenkepp erdemes elkezdeni.
2018. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!