Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem jó török...

Tudnátok nekem jó török sorozatokat ajánlani? :D

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszettek a török sorozatok a kara sevda(végtelen szerelmet) és a cezur ve güzelt végignéztem és szeretnék újakat elkezdeni! Légyszíves írjátok le melyikeket ajáljtok! Előre is köszönöm a válaszokat :)

2017. dec. 8. 10:39
 1/5 anonim válasza:
Elif-A szeretet ùtjàn
2017. dec. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
55%
Szulejmán
2017. dec. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egyenlőre kettőt nézek.


Kiralik ask (Kiadó szerelem)

török nyelven, magyar felirattal látható. Ez egy romantikus komédia, sokat lehet nevetni rajta, ugyanakkor egy szép szerelmi történet.


Elif

Szinkronosan kerül fel netre. Én minden sorozatomat online nézem, nem tv-ben. Dráma kategóriába tartozik. Jól látszik belőle, hogy milyen hatással van a gyerekekre a nevelés, vagy annak hiánya.


Mindkettőt nagyon szeretem. Remélem az Elif-et tényleg végig fogják adni.

2017. dec. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezel - Bosszú mindhalálig számomra no.1 török sorozat
2017. dec. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én személyes kedvenceim:

Ezel

A bosszú

Tiltott szerelem

Megtört szívek

Szerelemben, háborúban


Mind egy kicsit krimi, egy kicsit dráma. Én ezért imádom a török sorozatokat, mert egyáltalán nem azok a csöpögős, nyálas szappanoperák. Komolyan lehet izgulni és sírni rajtuk, hisz sokszor nagyon nem happy end a végük.

2018. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!