Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok egy Középföldén...

Mit szóltok egy Középföldén játszódó sorozathoz?

Figyelt kérdés

Kedves Középfölde rajongók! Talán már olvastátok, hogy sorozat készül, ami Középföldén fog játszódni. Mi a véleményetek? Örültök neki, vagy inkább nem?


Vitát fogok kirobbantani valószínűleg, de nekem a Hobbit sajnos nagy csalódás lett, így tartok tőle, hogy a sorozattal kapcsolatban is hasonlóan érzek majd. Ti hogy vagytok ezzel?


Ha örültök a hírnek, akkor konkrétan mely eseményeket szeretnétek sorozatnak?



2017. dec. 9. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kevert érzéseim vannak vele kapcsolatban.


Ha egy igényes, nagy költségvetésű sorozatot csinálnak, akkor ígéretesnek bizonyulhat. Igazából nem nagyon olvastam utána, tehát nem tudom, hogy ki fogja rendezni (remélem Peter Jackson).


Remélem nem az lesz, hogy újra csinálják a Gyűrűk Ura sorozatot. Jó lenne, ha Középfölde 1-2 korszakát filmesítenék meg, mivel a 3. korszakról nem nagyon lehetne mit írni, mert azt már megtette a Hobbit és a Gyűrűk Ura trilógia. Lehetne csinálni egy sorozatot a mágusok történelméről. Vagy Sauron hátteréről. Akár az Orkok eredetéről is (mondjuk az utóbbit nem igazán preferálnám).


(UI: Egyébként nekem tetszett a Hobbit, de azt is meg tudom érteni, ha neked nem. Sok negatív kritikát kapott, de Martin Freeman színészi játéka számomra nagyon felemelte a trilógiát.)


Tehát ahogy mondtam, én igazából örülök a sorozatnak. Reméljük, hogy jó lesz! :D

2017. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen. A Gyűrűk ura-trilógia viszonylag még friss, nem lenne értelme sorozatot csinálni belőle, ráadásul az elég magasra is helyezte a lécet. Martin Freeman játéka pedig nem volt rossz, valóban.


Majd meglátjuk. :)Köszi a választ.

2017. dec. 9. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!