Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bűnös és lángoló Chicago...

Bűnös és lángoló Chicago testvér sorozatai?

Figyelt kérdés

Valaki tud egy linket/leírást az összes össze fűződő sorozat nézési sorrendjéről?

Köszi előre is :)


2017. dec. 9. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Chicago PD, Chicago Fire, Chicago Med, Chicago Justice. Ezek közül a Justice már nem megy, olyan kevesen nézték hogy 1 évad után kaszálták. Ezen felül talán 3x felbukkantak a Law and Order SVU szereplői. Itt levannak irva a Crossover résznél mely epizódok kapcsolódnak több sorozaton keresztül, ezeken a részeken kívül csak nagy ritkán 1-1 szereplő jelenik meg a másik sorozatban de az nem befolyásolja a saját sorozatát.


[link]

2017. dec. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sorrendben az első ugye a Chicago Fire, aminek az első évad 23. részében jelenik meg először Chicago PD karakter. De igazán a második évad 6. része után érdemes elkezdeni a Chicago PD-t. A Chicago Fire 3. évadának 19. epizódja után pedig a Chicago Med-et lehet elkezdeni :) A Chicago PD 3. évad 21. része pedig a Chicago Justice backdoor pilotja volt, de a Justice-t egy évad után kaszálták :( Szóval jelenleg csak a Fire/PD és Med fut. A PD-nek olykor-olykor vannak crossover részei az SVU sorozattal is. Bocsi, ha egy kicsit bonyolultra sikerült a magyarázás, de ez az egész Chicago franchrise is elég bonyolult :D :D De ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj. Nézem mindegyik sorozatot, szóval valószínűleg tudok válaszolni a kérdéseidre :) :D
2017. dec. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ.

Azthittem van valami leírás mint a Marvel filmek + sorozatok sor rendjéről.. Kár, hogy nincs : ( : D

2017. dec. 9. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen :)


Kicsit utánanéztem, találtam neked egy ilyet :D

[link]


Én a kezdetek kezdete óta nézem mindegyik sorozatot, szóval nem kerestem még soha utána ennek, de remélem tudtam segíteni :)

2017. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ilyet kerestem köszönöm szépen :)))))
2017. dec. 10. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!