Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star wars 7 vagy Star wars...

Star wars 7 vagy Star wars Rogue one jobb?

Figyelt kérdés
3D-nem nézném itthon. Igen, fan vagyok, láttam mindkettőt, sőt a 8.-on kívül mindet, csupán az érdekel melyik jobb szerintetek. Melyiknek van több értelme és úgymond szebb részletgazdagabb, 3D-re érettebb jelenetei. Bár a 7-et 3D-ben néztem, de a moziban sokkal bénább mint itthon.

2017. dec. 18. 20:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%

egy igazi fan nem tekinti a 7-8at az sw univerzum részének,hanem egy paródiának szánt mellékszálnak.

úgyhogy a zsivány 1es a jobb.

2017. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kijavítalak barátom, a star wars 7 igenis star wars 7, ugyanis azt a címet kapta, és egy jó film. Vannak hibák, de a vélemény megoszló és nem egymásra erőltetendő :D
2017. dec. 18. 20:39
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Ilyet hogy "igazi star wars fan nem tartja a 7-8nak igazi epizódnak", csak sértődött, elvakult ember mond, egy visszafele működő fanboy.


Nekem mind a kettő tetszett, de ez nem azt jelenti hogy tökéletesek, egyik SW epizód sem az.

2017. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Nekem sokkal jobban tetszett a Zsivány egyes.

Az ébredő erőben rengeteg baromság volt, emellett biztosra játszottak, és túlságosan hasonlít a történet az Új reményre. Technikailag viszont abszolút rendben volt, az, hogy itt ismét voltak épített díszletek (nemcsak zöld háttér), telitalálat.

2017. dec. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem is a Rogue one tetszett jobban, teljesen elvonatoztatva a 3D dologtól, mert én nem szeretek 3Dben nézni filmeket. A 7. résszel a fő probémám az volt, hogy nem mertek kreatívak lenni és kb ctrl c ctrl v-zték a 4. részt. Lehetett volna úgy is csinálni, hogy ez egy tiszteletadás legyen, de nem úgy sikerült. Nagyon nem haragudtam rá, mert a nosztalgia fun faktor megvolt benne, meg nagyon szép volt, de lehteett volna sokkal jobb is. A Rogue onnal is voltak problémák, de nekem kevesebb mint a 7.el. És ott a végén az űrcsata például valami elképesztő volt. Számomra a karakterek is szerethetőbbek voltak, örültem egy kis realizmusnak, még akkor is ha önkényes volt, meg a star wars ugye nem arról híres, valljuk be:D Amivel nincs is baj, csak azt is jól kell csinálni, hogy ha komolyan akarják vetetni a nézőkkel ne lépjen túl egy határt és váljon teljesen blőddé.
2017. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 LeonScottKennedy ***** válasza:
8%

#1:

Abszolút egyetértek, én is paródiának tekintem őket, annak még tök viccesek is :D

De igazi star warsnak mindkettő egy hulladék.

A Rogue One viszont zseniális lett szerinttem.

2017. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A Rogue One MESSZE a legjobb a három közül. Hangulatban, hangokban, feelingben, szereplőkben.
2017. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azt, hogy a rogue one jobb azt elfogadom, az is nyert. De hogy a 7 nagyon rossz és szégyent hoz az nem érdekel, nem is azt kérdeztem :) Köszönöm azoknak, akik nem lehúzták a 7-et, hanem a kérdésre válaszoltak
2017. dec. 19. 19:08
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldönteni. Mindkettő nagyon jó.
2017. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 LeonScottKennedy ***** válasza:
33%

#9:

Ilyet pedig csak egy elvakult, igények nélküli Disney fanboy mond.

2017. dec. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!