Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Kylo és Rey...

Szerintetek Kylo és Rey összefognak jönni a 9. részben?

Figyelt kérdés

2017. dec. 20. 18:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
Nem láttam a legújabb részt, így nem tudom valami ezzel kapcsolatos kiderült-e benne, de az előzőből megtudhattuk, hogy Kylo Ren szülei Han Solo és Leia, és nekem elég erősen úgy tűnt, Rey is az ő gyerekük. Így nem hiszem, hogy összejönnének.
2017. dec. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

Hat ha a Disney-n mulik ugy lesz a vege, hogy Kylo es Rey egy tuzhanyo kitorese kozepette csokcsatat vivnak, a csok pillanataban lesz a leghangosabb a zene.

Kozben egy-ket Porg lesz korulottuk.

Kb ennyire komoly a Star Wars mostmar, es az a baj, hogy ezt tenyleg el is tudom kepzelni, hogy igy lesz majd!

2017. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

kiló túl infantilis és félénk ahhoz,hogy becsajozzon.

így kizártnak tartom.

mert most őszintén.

ha valaki ilyen hatalmi pozícióban lenne mint ő,ki az közülünk aki nem úszna nyakik a punciban?

főleg hogy ebben az univezumban a twilek-eket full jó nők játsszák.

a twilek-eknél valami faji sajátosság,hogy a nőneműek 10 pontos csajoknak születnek.

alap,hogy hadsereg tábornokként lenne minimum 10 twilek rabszolganőm.

erre ő valami elcseszett,lényegtelen hajtóvadászatot folytat a punizás helyett és tuti hogy szűz.

elcseszett lúzer.

2017. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

"a twilek-eknél valami faji sajátosság,hogy a nőneműek 10 pontos csajoknak születnek. "

Ez nagyon jó :D


Elsőnek üzenem, hogy akkor válaszoljon, ha látta az új filmet, mert sok mindenen változtat :) De köszönöm a te válaszodat is, ahogy a többiekét is

2017. dec. 20. 22:00
 5/18 LeonScottKennedy ***** válasza:
64%
Teljesen biztos vagyok benne, hogy összejönnek. Ember, itt a Disney digtál, mégis mire számítasz?
2017. dec. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

Nem, nem fogják .eglépni, mert a rohadt disney elkurvítja az egész sztorit... nem merik meglépni az ilyen lépéseket... ez a film is végig ment, kiderült, hogy ugyan az adja a fegyvert mindkét félnek, hogy nincs jó, nincs rossz...

Kylo is levezette az elméletét, hogy faxság ez az egész, erre Luke meg Ray a pofájába köpött az egész sztorinak, még a film címének is és létrejött Ray a szuperjedi aki kinyalja a barátság fenekét... és a leges legvége basszus... tipikus szar disney befejezés... az árva kisfiúk akik az ellenállásról álmodoznak, majd mikor jön az árvaház vezető és helyreparancsolja a sokbkis árvát, kiscsóka erőhasználattal magához vonzza a felmosót és elkezd söprögetni, miközben mosolyogva az eget nézi... hát én azt hittem lefordulok a székről..

2017. dec. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 LeonScottKennedy ***** válasza:
65%

#6:

Miért, te mást vártál? Többet? Mélyebbet?

Pffffff szegény naiv gyerek.

2017. dec. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szerintem is Kylo-nak van igaza. Hagyni kellett volna meghalni a lázadókat, aztán felszámolni az első rendel. Kylo és Rey pedig létrehozhatták volna az egyensúlyt. Kylo "gonosz", de a felszin alatt "jó", Rey pedig jónak tűnik, de ő sem teljesen tiszta.
2017. dec. 21. 10:12
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően összetartozók. A gond az, hogy ezt a filmet bizony gyerekek, kamaszok is nézik. Kylo karaktere nagyon furcsa. Ha össze akarják hozni a "jóval"őt, akkor meg kell csavarniuk a karakterét. Pl. nem ölte meg az apját (Han felismerte, hogy a fia meghal, ha nem áldozza fel magát, s ezért ő oldotta ki a fenykardot). Nem feltétlenül ezt, de muszáj ezekkel a dolgokkal kezdeni valamit, mert rossz üzenete lesz.


Félre ne ertsetek, felnőttként én tudom hová tenni a filmbéli dolgokat, kylo karaktere pedig messze a legbonyolultabb, S emiatt legérdekesebb karakter. Végre ő kimondja, hogy hagyjuk ezt az egész sith/jedi dolgot, nem kell múlt, legyünk azok, akik vagyunk. Ezenfelül a Rey-jel esetlegesen létrejövő viszonya azt sugallná, hogy az erőben így is létrejöhet az egyensúly. Kylo nem teljesen a "sötét", Rey nem teljesen a " fény" . Bár a film végén sajnos ezt eléggé kisarkították, remélem nem azért, hogy sutba dobják kylo eddig felépített jellemét.


Na szóval a nagyobb közönség miatt valószínűleg csavarnak egyet az ő történetén, ha össze akarják őket hozni, mert így nem jó az üzenete. Ha meg nem.hozzak őket össze, akkor kylo lesz a főgonosz és slussz passz

2017. dec. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

" (Han felismerte, hogy a fia meghal, ha nem áldozza fel magát, s ezért ő oldotta ki a fenykardot)."

Előbb újra néztem azt a jelenetet, de én ezt nem látom. Nem azt mondom hogy nincs igazad, lehet én vagyok a vaksi.

Köszönöm szépen a kommentedet :)

2017. dec. 21. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!