Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film cime?

Mi a film cime?

Figyelt kérdés
Kb 1 eve lattam az Hbo csatornan egy filmet ami arrol szol hogy van egy csalad anyuka apuka 3 kisfiu az egyik kisfiu levan benulva a masik meg gepekhez van kotve es egy pincebe van "eldugva" de talan a bena fiu az nem is az ovejuk ezt msr pontosan nem tudom es az a lenyeg h a benanak volt egy lany baratja de a szulok tiltottak tole de a lany akkoris ment mindig es a lany rajott hogy ott tartjak aztan meglett ugye a baj es a bena fiu csak azert kellett nekik mert a szerveit at akartak ultetni a masik fiuba azthiszem es a cime valami olyasmi volt hogy a szomszed fiu de nem talalom ja es meg annyi h talan francia mar nen emlekszem mert feliratozva volt . Koszi ha tudod a cimet :))

#kisfiú #kislány #szomszed fiu
2017. dec. 21. 21:52
 1/3 A kérdező kommentje:
2* fiu elirtam bocsi
2017. dec. 21. 21:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó pár dolgot elírtál...
2017. dec. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Istenem:D az legyen a legkevesebb
2018. jan. 12. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!