Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy autós filmet. Mi...

Keresek egy autós filmet. Mi lehet a címét?

Figyelt kérdés

Haverom mondta hogy van benne egy csaj akinek egy Chevrolet Nova-ja van meg egy csávó akinek egy V6-os automata váltós Ford Mustang-ja. A csávó azt mondja a csajnak hogy a Nova spanyolul azt jelenti hogy "nem megy"

és erre a csaj azt mondja hogy "nem tudsz botváltót vezetni" vagy valami ilyesmit mond. És a csávó vesz egy manuális Shelby GT350-et és a csaj azt mondja hogy "csoda ha be tudod tenni 1-esbe" vagy valami ilyesmit. A csávó meg azt mondja hogy "Ez 1-esbe is lehagyja a "nem megy" autódat."

Ennyit mondott róla, de a címét nem. Azt mondta hogy elég új film.

Válaszokat előre is köszönöm. Boldog Karácsonyt!



2017. dec. 23. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha eléggé új film, akkor 3 autós jut eszembe, de még egyiket sem láttam, így nem biztos: a Halálos iramban 7. vagy 8. része, illetve a Nyomd, bébi, nyomd!

De miért nem egyből a haverodtól kérdezted?

2017. dec. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de egyik se az. Azokat már láttam. Azért nem tőle kérdeztem, mert ilyen kevésbé fontos kérdések mindig késő este jutnak eszembe és akkor nem szeretném zavarni. Meg azért mert ez az első kérdésem és kíváncsi voltam hogy valaki válaszol-e rá.
2017. dec. 24. 00:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Logan Lucky - A tuti balhé


26.30-nál

[link]

2017. dec. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. dec. 24. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!