Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan és mennyi idő múlva...

Hogyan és mennyi idő múlva lesz egy padawanból Jedi? Hogyan működik? Mindig kell melléjük egy Jedi mester?

Figyelt kérdés

#Jedivé #vàlás.
2017. dec. 26. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

van egy tanulási folyamat kb 10 év ami az alapvető tudásanyag elsajátításával telik és utána vannak a vizsgák.

a vizsgán dől el,hogy alkalmas-e lovagnak.

vagy pl obi van legyőz egy sith harcost,ami felért egy vizsgával ez is számít.

és igen kell mester,aki irányt mutat,megtanítja vívni és használni a képességét.

de ez a része ugyanaz,mint a küzdősport edzés.

edző nélkül,edzéstársak nélkül nem fogsz tudni megtanulni bunyózni.

2017. dec. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Eddig voltak lefektetett szabályok, most köszönd meg a Disneynek, hogy Reynek hála bármelyik senkiből lehet Jedi pár nap alatt, és még olyan gyorstalpaló se kell neki, amit Luke kapott Obi-Wantól.
2017. dec. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos még nem láttam az új Star Warst, de ez a Ray valahogy nekem már nem szimpatikus.

Nekem pl Obi Wan volt a kedvencem.

2017. dec. 27. 14:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Addig jó, míg nem láttad.


Van benne két-három jó jelenet, azt ennyi.


A két és fél órában!


ha akarsz spoilereket, meg beszarni a röhögéstől, akkor nézd meg a retroschock kritikáját róla


https://www.youtube.com/watch?v=DZMtZVLDBck


én ennek hála döntöttem el, hogy nem nézem meg moziban letorrenteltem egy ilyen kézi kamerás fölvételt.


Jó döntés volt


tudod mikor fogok én ezért pénzt adni?


majd mikor a Film+ adja le, az meg benne van a kábelTV csomagomba amiért fizetek, majd akkor!


csak egy példa, hogy miért rossz film

például

Meghal Ackbar admirális.


és most azt fogod mondani, hogy spoiler, de nem az, ezt ugyanis nem tudod meg a filmből, az a fazon, aki a Lázadók teljes flottáját vezette a Jedi Visszatérben most egyszerűen csak meghal


semmit nem tesz hozzá a filmhez ott áll a hajó vezérlőtermében, jön az Első Rend, lőnek páran a hajó hídja fölrobban, és csak később mint valami apró megjegyzést bemondja egy másik karakter, hogy


Ja és Ackbar admirális is meghalt.


Ha nem mondják észre se veszem!


Ennyire bánik jól a régi karakterekkel a film.

2017. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyugodtan lespoilerzheted az egészet, ha van rà időd. :)
2017. dec. 27. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!