Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars: Az utolsó Jedik...

Star Wars: Az utolsó Jedik spoileres kérdés! Miért nem avatkozott be időben a praetorianus gárda? És kik voltak a fekete csuklyások?

Figyelt kérdés

Minek voltak ott, ha csak azután mozdultak meg, hogy már halott volt az akit védeniük kellett volna? Értem én hogy nagyon menő szótlanul álldogálni vészjóslóan a sarokban, de legkésőbb akkor akcióba kellett volna lépniük amikor Rey magához ragadta Kylo fénykardját. Plusz azt sem értettem, hogy Snoke kettévágása után nyolcan egyszerre támadtak két emberre, mégsem tudtak bennük semmi kárt tenni, ellenben őket szépen elintézték egyesével.


Más: ugye volt Snoke tróntermében egy oculus nevezetű szerkezet, valami elektromos távcső vagy micsoda (ezen át mutatta meg Snoke Reynek a flottájuk pusztulását, meg ebbe esett bele utána az egyik őr és robbant darabokra), és mikor messziről mutatják a tróntermet, állt mellette két oldalt két fekete ruhás, magas valaki. Ezek kik voltak és hova lettek utána? Mert mikor kitör a harc a trónteremben, akkor már csak Kylo, Rey, a nyolc praetorianus meg Snoke hullája vannak a teremben, de ez a két sith(?) vagy kicsoda nyomtalanul eltűnt. Kik voltak ők? Lehet ennek később jelentősége?



2017. dec. 30. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Igazából a testőrök mozdultak, amikor Rey elvette Kylo fénykardját. Ráakartak támadni, csak Snoke leintette őket. Amit fellehet ellenük hozni, szerintem talán az, hogy "Hova figyelnek? Nem vették észre, hogy forog a fénykard a gazdi mellet?", de mondjuk ezt még a főnök se vette észre, szóval tőlük mit várjunk?

Az, hogy 2 jedi (magas szintű erő használó vagy nevezzük őket akárminek) lever 8 katonát nekem nem volt annyira megdöbbentő. Vicces, mert én inkább azon gondolkoztam hogy Kylo mit bénázott annyit a saját adagjával? Úgy értem ő elméletileg SOKKAL képzettebb, mint a csaj! Mondjuk másodjára már leesett, hogy újfent koncentrációs zavara volt a srácnak, mert ha nem azt figyelte volna, hogy mi van a csajjal és próbál gyorsan túl lenni az ellenfelein, akkor valószínűleg nem oda lyukadt volna ki, hogy majdnem megölik...De mondom, szerintem 2 jedi simán lever ennyi embert, szóval ez önmagában nem olyan nagy dolog... ha a megvalósítás, a koreográfia nem tetszett, az már más kérdés...


A fekete csuklyásokra nem emlékszem. Biztos, hogy ott vannak? Nem csak valami fényjáték és valójában valami oszlopok vagy ilyesmi? Ha valóban ott voltak, akkor passz, mert nekem még csak fel se tűntek. :( Majd ha egyszer kijön jó minőségbe, jól megnézem őket magamnak! :)

2018. jan. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
A fekete csuklyások magas intelligenciájú idegen lények az ismeretlen régióból, Snoke tanácsadói. Az átlagnál nagyobb agyuk volt, így elképesztően bonyolult számításokat tudtak elvégezni fejben, olyanok mint egy számítógép.
2018. jan. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mindkettőtöknek köszi a választ!


#1 Dehogynem tetszett a koreográfia, pont hogy az volt a legjobb rész az egész filmben! Csak arra akartam kilyukadni hogy mégis négyszer annyian vannak, s ezek nem mezei katonák voltak, a legelitebb harcosok szupermodern kézifegyverekkel, meg olyan páncéllal amit normális módon nem visz át a fénykard, legalább Reyt illett volna elintézniük (persze tudom hogy ez a cselekmény miatt lehetetlen lett volna, csak ugye a racionalitás...) Egyébként meglepett hogy Rey sokkal ügyesebben intézte el őket mint Kylo. De egyébként is látszik hogy egyre nagyobb az Erő a csajsziban, ezt a végén is bizonyította. :)


#2 Aha, szóval akkor ők csak ott voltak, de a történet szempontjából lényegtelenek... Gondolom hasonlóak mint Palpatine esetében az a két öregúr. Akkor most már csak az a rejtély hogy hova tűntek el és mikor? :D

2018. jan. 1. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!