Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan tudok torrentel letölte...

Hogyan tudok torrentel letölteni filmeket ingyen? Segítség!

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek mert még soha nem csináltam ilyet de szeretnék leszedni egy-két filmet. Nagyon bonyolult?
2010. jún. 3. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Letöltöd a utorrent nevű programot. Ezer helyen fent van a neten, köztük az origo szoftverbázisán is sztem.

Én a www.isohunt.com-ról töltök, innen fasza teljesen. Megkeresed itt a letölteni kívánt filmet és letöltöd a torrent fájlt, majd megnyitod. Bár automatikusan fel fogja ajánlani, hogy a utorrenttel nyitja meg és akkor nem is kell külön vesződnöd vele.

Az internetsebességedtől is függ, h milyen gyorsan jön le egy film. Én az isohuntról átlagban 6-800k-val töltöm a filmeket. Egy hátránya van (számomra nem hátrány, csak sokan nem szeretik), hogy itt csak külföldi filmek vannak, tehát kell hozzá leszedni feliratot...


Nagyon röviden ennyi.

Kicsit sem bonyolult dolog.

2010. jún. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi:) megpróbálom
2010. jún. 4. 21:28
 3/3 A kérdező kommentje:
feliratot hogyan rakok rá?
2010. jún. 4. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!