Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány porg lett volna képes...

Hány porg lett volna képes legyőzni Snoke legfőbb vezért és testőreit?

Figyelt kérdés
Hány porg kellett volna az Első rend vezetőségének eltörléséhez?

2018. jan. 2. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

 

Mindegyiknek lenyomsz a torkán egy porgot és megvárod, amíg megfullad. Kész. De ha költséghatékony akarsz lenni, a fulladás után kiveszed a porgot és lenyomod egy másik ember torkán. Ideális esetben egy is elég lesz, csak sokáig fog tartani.

2018. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Captain Logic ***** válasza:
29%
Napi értelmetlen provokáló Star Wars kérdés: ✅
2018. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Snoke legnagyobb gyengesége, hogy nem veszi észre a tőle 10 centire mozgó tárgyakat, miközben beszél, szóval ha egy porg oda tud lopózni mellé, miközben ő tolja a monológját, akkor lényegében egyetlen porg elég a megöléséhez.

A testőreit meg legyőzte egy bi-poláris Vader imitátor gimnazista és egy tanyasi csaj, aki sziklákat vagdosott tréning gyanánt, szóval a legyőzésük nem igényelne olyan sok porg-ot, én úgy 4-5 darabra saccolok, ennyi szerintem elég lenne, 8-9 pedig egyenesen szét alázná a komplett gárdát.

De ha biztosra akarsz menni, mutass nekik egy hologramot, amin Luke a hüllő elefánt-zsiráf seggtőgyeiből feji a zöld tejet, amint olyan jóízűen iszik, hogy még a szakállára is jut belőle.

2018. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
mi a tököm az a porg?
2018. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
A porg a bizonyíték arra, hogy Jonshon telibe sz@rta az Ébredő Erő irányát, ezért létrehozott színes pingvin-patkányokat, mert azt hiszi, hogy az jópofa
2018. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Captain Logic ***** válasza:
100%
Miért, az Ébredő erőnek milyen iránya van? Fanatikus Star Wars kielégítése? Hát az sikerült is, arra senki sem panaszkodott... De mint film, nekem az utolsó helyen van a Star Wars listámon...
2018. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Egyik sem a legjobb, de a legrosszabb szerintem még mindig a baljós árnyak, abban 1 dolog volt jó, Darth Maul, de ő meg összesen 5 percet kapott a filmben.
2018. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!