Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kylo Ren hány éves amikor...

Kylo Ren hány éves amikor otthagyja Skywalkert?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hány éves a karakter amikor a 7, 8. rész zajlik? Van erről bármi adat, csak figyelmetlen voltam, vagy tényleg nem derül ki?

2018. jan. 5. 18:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nincs, pár évvel előtte történhetett max, mivel akkor már a FO már ismert volt.
2018. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Bocsánat, itt vannak konkrét adatok mégis. 5 ABY-ben született. A DQari csata 34ben játszódik, tehát TLJ idején pl 29. [link]
2018. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Wow, én besaccoltam max. 20-22 évesnek, bár valahol már mintha olvastam volna a 29-et. Azt meg nem tudjuk mikor hagyja ott a "jeditanodát", igaz?
2018. jan. 5. 18:59
 4/25 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is fiatalabbnak tűnik, de tényleg 29 a történet szerint. (A színész maga meg még idősebb) A Jedi templomos eset nincs pontosan meghatározva mikor volt, de amennyire én utána olvastam, nekem az jött le, hogy nagy valószínűséggel 23 éves kora körül lehetett. Tehát kb. 5-6 éve állt át a sötét oldalra a történet szerint.
2018. jan. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy amúgy nagy valószínűséggel szándékosan 29, mivel a történet szerint Han Solo annyi volt az Új reményben és Rey pedig azért 19 (a történetben), mert Leia és Luke szintén ennyik voltak az eredeti trilógia elején.
2018. jan. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Igen, megerősítem, 5-6 évvel az Ébredő Erő előtt állt át
2018. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Tök hülyeség, nem huszonévesen szoktak bekattanni az emberek, hanem előbb, mondjuk 16 évesen. Na mindegy nem mi írjuk a történetet.

Köszi a válaszokat!

2018. jan. 7. 21:32
 8/25 anonim ***** válasza:

Már miért hülyeség? A "bekattanás" nem korfüggő


Amúgy meg nem tudhatod, hogy mikor találkozott először Snoke-kal, és mióta mosta az agyát

2018. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Kylo története kb így néz ki, az alapján, amit eddig tudni lehet:

Leia még az anyaméhben érezte, hogy a gyerekben hatalmas az Erő, de azt is érezte, hogy a sötét is meg-meg környékezi a gyereket, szóval potenciálisan lehet belőle hatalmas Jedi v. hatalmas Sith. Azt is világos volt neki, hogy Snoke (abban nem vagyok biztos, hogy mikortól tudta, hogy név szerint Snoke) már kb. születésétől fogva kinézte magának a gyereket. Amúgy Han-nak nem mondta el, hogy egy hatalmas gonosz pályázik a gyerekükre.

Szóval, Snoke ott susmusolt vele legkésőbb gyerek korától fogva. Leia és Han (jó szülőkhöz híven..., amúgy gratula nekik) nem foglalkoztak a gyerekkel, igazából teljesen elhanyagolták, legalábbis ezt ő így élte meg, (innen is ered a nagy rokonszenve Rey iránt). Ugyebár, háborús hős celebek voltak, Leai a politikával foglalkozott, Han meg hol csavargott, hol segített neki, plusz a kapcsolatuk megmaradt olyan kis civakodónak, amilyennek a filmekben láttuk.

A történet szerint Han Solo kb. minimum 13 éve nem látta a fiát. Én ebből arra következtetek, hogy tizen éves korában átpasszoltál Luke-nak és hát nem is nagyon látogatták. Elméletileg Leia erősködött, mert remélte, hogy Luke kineveli belőle a rosszat. Hát ez, ugye nem jött össze. Sőt, igazából ez jól rásegített arra, hogy Kylo-vá váljon. (Ezért is mondja Leia a filmben, hogy nem kellet volna elengedni, mert akkor vesztette el) Amit még tudni kell, hogy Kylo nem tudta, hogy Vader a nagyapja volt. Leia gondolta, majd elmondja neki, ha nagy lesz és szépen elmagyarázza, hogy élete alkonyán visszatért stb... de nem mondta. Szóval ezt 23 éves koráig nem tudta, akkor is másodkézből értesült erről az egészről (gondolom kicsit kiakadt) 8. RÉSZ SPOILER:

és ezt követően történt valamikor, de vélhetően nem sokkal később, hogy a nagybátya, aki a szülei helyett nevelgette, (akit feltehetően szeretett) az éjszaka közepén álmában megakarta ölni. Na, ez volt az utolsó csepp a pohárba...


Gondolom, azért nem előbb lázadt, mert bármennyire is volt rossz a kapcsolata a szüleivel, bármennyire is susmutolt a fülébe Snoke, addig a pillanatig utolsónak még ott volt neki Luke...

2018. jan. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

folyt.

8. RÉSZ SPOILER:

Ez már csak az én véleményem, de a film alapján nekem úgy jött le, hogy a Jedi templomos incidenskor nem szándékosan akarta megölni Luke-ot, hanem csak önvédelemből tette, amit tett. Rárogyasztotta az épületet, de ezt simán lehet, hogy csak reflexből, ijedtébe tette. Ezt követően, ugye nem tudjuk mi történt,(de Luke-ot halottnak vélték) szóval lehet önvédelemből ölte meg a tanítványokat is... Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem is biztos, hogy amolyan lázadás volt ez, mint inkább események láncolata, ami a sötét oldal felé lökte. Ehhez meg nem kellett tinédzsernek lennie.


Még annyit, hogy először engem is meglepett, hogy nem 17-19 éves kora körül lázadt fel, valahogy teljesen így képzeltem. Szerintem azért tolták ki a készítők, mert akkor már legalább 10 éve átállt volna, így meg csak 5 és gondolom így érthetőbbnek tartják, hogy miért olyan vívódó, meghasonlott a karakter. Meg már kétszer is el lett mondva, hogy még nincs befejezve a kiképzése, még van benne fény.

(Persze ezt megoldhatták volna úgy is, hogy fiatalabb a karakter, de igazából mindegy)

2018. jan. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!