Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mely animékben központi téma...

Mely animékben központi téma a szuicid hajlam? Megköszönnék pár címet ^^

Figyelt kérdés
2018. jan. 7. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Sayonara Zetsubou Sensei:

[link]

Persze erre is igaz: ízlések és pofonok.

Elvont anime, kissé filozofikus, eddig nekem például oké volna, de a megvalósítása nekem

nem jött be.

Ettől még neked, vagy másnak tetszhet.


Egy biztos: igényes anime sorinak tűnik. Egyszerűen csak arról van szó, hogy az első 3-4 része nekem nem stílusom, és dobtam.


"[...]

Történetünk egy verőfényes nap veszi kezdetét, mikor Kafuka Fuura, egy diáklány beletbotlik egy öngyilkosjelöltbe. Az illető éppen egy gyönyörű sakurára akarja felakasztani magát, de Fuura-san ezt már természeténél fogva sem hagyhatja annyiban.^^ Fuura-san az akasztott embert elnevezi Pink Supervisor-nak, a cseresznyevirágok után. Szócsatázni kezdenek az élet borús és borútlan oldaláról, míg Pink Supervisor annyiban hagyja a dolgot, és továbbáll.


Azonban útjaik ismét keresztezik egymást, nem is akárhol. Az iskolában. Ugyanis Pink Supervisior nem más, mint Nozomu Itoshiki, az új tanár.^^

[...]"


- MŰFAJAI:

dráma, iskolai, őrültség, paródia, shounen, slice of life, vígjáték, elborult, epizodikus, fekete humor, hikikomori, jelen, kivillanó bugyi, középiskola, különleges megvalósítás, manga alapján, meztelenség, öngyilkosság, tanár(nő)

2018. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!