Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok hasonló filmet mondani?

Tudnátok hasonló filmet mondani?

Figyelt kérdés
mint pl : Mr. Nobody, felhőatlasz, pillangó hatás, igenember, war dogs stb.

2018. jan. 9. 10:26
 1/8 anonim válasza:

Ha jól értem, és az elgondolkodtatós filmeket szereted: 23-mas szám, Makulátlan elme örök ragyogása

Mindkettőben Jim Carrey játszik komoly szerepeket

Talán a Mártír (lehet Mártírok a címe)

Sivatagi cápák (Jake Gyllenhaalos)

Talán a Viharsziget (di Caprio)

1408-as szoba (Kevin Spacey)

Requiem egy álomért

Azonosság (ha közbe nem vonják el a figyelmed ,nem szakítod meg, elsőre nézve a legjobb film, ami valaha létezett!!!!)

Egyébkén lt majdnem mind komoly thriller, a két Jim Carrey film, a Requiem egy álomért és az Azonosság, amik egyáltalán nem a látványra meg az ijesztésre mennek, hanem a színtiszta "gondolkodtatós mindf*ck"

2018. jan. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Még mindig én. Az Azonosságot nézd meg mindenképp, de ne olvasd el, miről szól, meg ilyenek. Az adja a szórakozást, hogy a néző fokozatosan jön rá, hogy mi van. Elejétől végéig jó.
2018. jan. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ja most olvasom, hogy élettel kapcsolatos. Mind élettel kapcsolatos, de az 1408-as szobában és a Sivatagi cápákban sok az irreális elem
2018. jan. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1408-ban nem John Cusack játszik?Kevered valamilyen filmmel,első válaszoló.Kevin Spacey nincs is benne a filmben,még mellék szereplőként sem.
2018. jan. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na meg a Sivatagi cápákban sincs Jake Gyllenhaal.Te nagyon kevered a filmeket/színészeket.
2018. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 1408-as szobában John Cusack játszik és az Azonosságban is. Mindkettő jó film. Kevin Spacey az Amerikai szépségben játszik, amit épp akartam is ajánlani. Sok kis véletlen egybeesés.
2018. jan. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem feltétlen élettel kapcsolatos lehet elvont is mint a Triangle, Ellenség. A szem tükrében-re vagyok kíváncsi nemrég találtam.
2018. jan. 9. 13:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Szem tükrében nagyon jó volt!
2018. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!