Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szárnyas fejvadász (1982)....

Szárnyas fejvadász (1982). Mit gondoltok a filmbéli nagyvárosról? Ti hogyan jellemeznétek?

Figyelt kérdés

2018. jan. 10. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ami fura volt benne,hogy állandóan szakadt az eső,az utcák mégis tele voltak gyalogosokkal emberekkel.

sorban álltak a boltok,üzletek,kajáldák előtt,amikor minden utcai boltos kereskedő tudja,hogy esőben kb egy fillért sem lehet árulni,mert mintha ciánoznának,olyan hatással van az emberekre az eső és felszívódnak.

esőben gyorsan ki szoktak ürülni az utcák.

persze lehet hogy ez csak magyar sajátosság és az amcsik szeretnek esőben,hidegben bóklászni.

2018. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most képzelj el egy olyan világot amikor mindig esik az eső. Egy idő után kénytelenek hozzászokni az emberek és igényük lesz az ilyen utcai dolgokra is, meg ebben a világban szerintem eléggé eltávolodott a gazdag és a szegényebb réteg, a szegényebbeknek meg szerintem ez az egyetlen választásuk, hogy vagy az utcán az esőben lévő olcsó helyeken esznek és vásárolnak, vagy sehol. De ez csak az én gondolatom, lehet nem így van. Viszont érdekes gondolat amit írtál, csak szerintem az ember hozzászokik ehhez is és már nem zavarja annyira mint minket.

Az eredeti kérdésre válaszolva: Sötét, nyüzsgő, baljós, zsúfolt, óriási. Tele van reklámmal, szinte nem is lehet elmenekülni előlük. Nem lehet túl kellemes ott élni...Nekem a filmen nagyon tetszett a hangulata és a kialakítása is, a részletekre való figyelés. A színvilága, a világítás. Bár néhol már kicsit repetitív volt és talán túlzás. A mostani szárnyas fejvadász film atmoszférája például még jobban tetszett, egyszerűen zseniális lett. Minden egyes set, minden egyes képkocka.

2018. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

meg gosling strici bőrkabátja is fa-sza volt az újban:)

a régiben meg hauer malaclopó bőrjakója volt fa-sza:D

2018. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!