Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A TARDIS azért dobta ki a...

A TARDIS azért dobta ki a Doktort magából, mert nővé regenerálódott?

Figyelt kérdés

#Doctor Who #TARDIS #jodi whittaker
2018. jan. 11. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom, de én is így láttam. :)
2018. jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem is.
2018. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Én úgy gondolom, hogy azért, mert szétbarmolódott, és ilyenkor újra össze kell raknia magát, akkor pedig lezárul, és nem lehet bent senki.

Kb. ugyanez történt a 11. doktornál is.

2018. jan. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Nem. A regeneráció közben megrongálódott (egy pillanatra a MULTIPLE SYSTEM FAILURE felirat jelent meg a képernyőn), a Doktor zuhanása közben pedig látható volt, hogy a teljes controlroom lángba borult/felrobbant. Szóval nyilván a saját biztonsága érdekében rázta ki a Doktort, csak hát épp orbitális pályán keringtek... Ami amúgy nem tragédia, hisz a regenerációt követő 15 órában a Doktor kb. Wolverine szintjén sebezhetetlen. És igen, hasonlót élt át a Tizenegyes is, mikor a TARDIS nem engedte be. Így jár, aki túl soká halogatja a regenerációt.

Amúgy írói oldalról valószínűleg meg egy fricska volt ez a közönség női Doktoron felháborodó részének.

2018. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én inkább poénnak gondoltam az egészet.


A robbanásnál úgy éreztem azért történik, hogy kilökje a Doktort. Tehát szándékos a TARDIS részéről. Pont a kirázás miatt, mert azzal nem tudta kihajítani. A robbanástól meg már muszáj volt elengednie a kart, amibe kapaszkodott. Ráadásul azután el is tűnt máshova. A 10. regenerációja során látszott, hogy megrongálódik a TARDIS, viszont a 12.-nél nem volt ilyen durva maga a regeneráció. Csak azután kezdte ezt, miután a 13. Doktor hozzáért egy gombhoz.

2018. jan. 21. 22:35
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Látszottak a szikrák, robbanások regeneráció közben, csak nem volt olyan látványos, mint Tizesnél. A hibaüzenet alapján valami belső károsodás keletkezhetett a berendezésekben, aztán mikor a Doktor ráadta volna a kakaót, elszállt az egész. De ez csak a világbeli magyarázat (lesz, tippem szerint, az ilyesféle cliffhangert amúgyis max. egy mondatban szokták elrendezni), maga a jelenet egyértelműen poén/kikacsintás. Azt, hogy a rgeneráció miatt lökte volna ki, már csak azért sem süthetik el, mert a mitológia szerint a TARDIS az időn kívül létezve eleve ismeri a Doktor minden leendő inkarnációját. A hatodik évadban legalábbis erre utalnak.

Amúgy a TARDIS minden regeneráció után meghülyül egy kissé (hisz szimbiózisban van a Dokival), max. nem ilyen durván. Ezért gondolom, hogy minél tovább tartja vissza a regenerációt, az annál jobban károsítja a TARDISt. Ugye utoljára Tizesnél volt ilyen, aki a fél stábot végigláogatta, mielőtt regenerálódot, most pedig többször is láthattuk, ahogy a Doktor leküzdi. De ez csak tipp, hivatalosan nincs erről ilyen részletes infó, vagy csak nem tudok róla.

A negyvenmilliós kérdés igazából az, hogy miért mindig menet közben regenerálódik a Doktor? Ennyire szeret lezuhanni? :D

2018. jan. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Heavenly Host 77 ***** válasza:
Mielőtt a képernyőn megjelent a hiba üzenet de ráadta volna a Doctor a kakaót előtte a kéken mutatta a képernyő hogy megsérültek a rendszerek a TARDIS-ban. És ahogy hozzá ért a gombhoz akkor robbant fel az egész és ezért lökte ki a Doctort a TARDIS.
2021. márc. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!