Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha van egy film ötleted kihez...

Ha van egy film ötleted kihez fordúlj?

Figyelt kérdés

Itt magyarországon érdekelne ha vkinek van ötletete kihez célszerű fordúlni? :D

Konkrét személyeket tudtok aki(k) szerintetek meghallgatna vagy csinálna belőle filmet is ? :D (tudom h egy hosszabb folyamat lenne)

Lehet vicces meg énis nevető fejeket tettem DE tényleg érdekelne!!!



2018. jan. 11. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ne itt Magyarországon, ez lenne az első tanácsom.
2018. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A papírhoz és a ceruzához. Elöször írd meg a történetet és úgy küldd el rendezőknek. Ha jó akkor lehet hogy lesz belőle valami. Azzal nem mész semmire, hogy "nekem van egy jó ötletem", le kell írni.


Próbálkozhatsz filmes iskolák hallgatóinál is, ott nagyobb az esély hiszen valamilyen vizsgamunkát mindenkinek készítenie kell, illetve ismerhetnek jövőbeni szereplőket is.

2018. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
ezen a szinten akkor esetleg meghallgatnak ha van az ötleted mellé 200 millió forintod,amivel megtámogatod a döcögős kezdeteket.
2018. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! :)
2018. jan. 12. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!