Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismeritek ezt az Adam Sandler...

Ismeritek ezt az Adam Sandler filmet?

Figyelt kérdés
Az egész film egy társkeresővel kezdődik. A film arról szólt, hogy volt egy átlagos pasas (Adam Sandler). Egy újság kiadónál dolgozott, de a céget megvette egy arrogáns és szemtelen fickó. A főszereplő valami kép előhívó (bocsi ha nem így hívják, remélem azért értitek) laborban dolgozott, ahová azok a szalagok futottak be amiket egy titokzatos fotós készített. Ez a fotós azt hiszem a barátja volt az embernek. Majd elkezdte keresni a fotóst, sok kalandon megy keresztül közben. Egyébként a filmben Adam Sandlernek vannak ilyen ábrándjai, sokszor képzelődik. Végigböngédztem már sok helyen, de sehol nem találom ezt a filmet. Elvileg Adam Sandler maga rendezte ezt a filmet.

2018. jan. 12. 20:29
 1/5 nagyadam305 válasza:
100%
Szerintem ez a Walter Mitty titkos élete, de ebben Ben Stiller a főszereplő és a rendező.
2018. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen azaz!!!! Nagyon köszönöm!!:)
2018. jan. 12. 21:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Ú, tényleg durván összekevertem őket. Sajnálom...Azért köszi mégegyszer!:D
2018. jan. 12. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Nahát! Már azt hittem, hogy csak én keverem össze ezt a két színészt, de ezek szerint más is! :)
2018. jan. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen...😅 Pedig Ben Stillert sokkal jobban kedvelem.
2018. jan. 14. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!