Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars! Ashoka Tano?

Star Wars! Ashoka Tano?

Figyelt kérdés

Mennyire erős jedi? Mi a véleményetek a karakterről? Kik ellen lenne esélye egy párbaj során? Maul? Assaj V.? Griveus?

Spoiler!!!!

Illetve mennyi az esély hogy visszatér a karaktere akár a 9.filmben vagy egy más SW filmben vagy a Rebelsben? Mert ugye nem halt meg a Rebelsben a Vader elleni harc során.



2018. jan. 14. 05:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Mivel a Rebelst nem nézem, ezért csak a Clone Wars alapján tudom írni, erősnek erős jedi, de az általad felsoroltak közül szerintem csak Grievoust győzné le. (De Grievoust még egy random klón is legyőzné)


Amennyit a Rebelsről tudok, nem biztos hogy meghalt, de ha jól tudom már csak 1 évad van hátra belőle, szóval szerintem nem sanszos hogy visszatér, bár ki tudja. Film elképzelhető hogy készülni fog róla, elvégre a Disney 40 évre tervez a SW-al, és ha minden évben jön egy film, akkor nagy rá az esély, hogy ő is sorra kerül (főleg, hogy mennyire közkedvelt szereplő)

2018. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Captain Logic ***** válasza:
85%
Grievoust mégis hogyan győzné le egy random klón, amikor rengeteg Jedinek, Obi Wannak és Windunak is probléma volt?
2018. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Érezd már a túlzást a mondatomban könyörgöm :D


Amúgy viccen kívül ha egyetlen klón nem is, de egy erősebb klón századnak nem jelentene komolyabb gondot (mármint a kánon Grievous)


A tény, hogy Grievous a magna guardjai nélkül SEMMIT sem ér. De tényleg, szó szerint, nulla.

Kit Fisto is legyőzte őt, Eeth Koth is valószínűleg legyőzi, ha nem segítenek neki a magna guardok, Obi Wannal ahányszor találkozott, mindig kikapott tőle, vagy elmenekült, Assajj is legyőzte, csak a droidjai megmentették, aztán röhögött, mintha ő lenne a világ ura.

Winduval meg nem is tudom mikor találkozott, igazából max a 2003-as Clone Warsban, ahol 5 másodperc alatt Mace örök életre szóló maradandó károsodást okozott Grievousnak, szóval olyan sok problémát azért csak nem okozott neki (az meg másik kérdés, hogy én most a kánon Grievousról beszéltem, a 2003-as Clone Warsban nagyon erős volt, ezt aláírom, de én nem erről beszéltem). Igazából az egyetlen jedi, akit legyőzött az Kit Fisto tanítványa..


Sőt, még az istenverte GUNGANEK is legyőzték, de tényleg, konkrétan harcképtelenné tették őt, és ha akarják ott helyben végeznek vele :'DD


Ezek után szerinted gondot okozna egy erősebb klón századnak?

2018. jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért ismerjük el Grievous elég sok klónt hidegre tett, még ha nem is mindet saját kezűleg, hanem a droidjai vagy egyéb alattomos cselek segítségével. (Bár párat személyesen is kivégzett.) Nahdar Vebbnek hívták amúgy Fisto tanítványát.


Hogy ne legyen off a válaszom: Ahsoka erős jedi, de igazán csak a Lázadók sorozatra válik azzá, mire felnő. Akkor már az ereje nem sokkal marad el a mesterekétől. De amúgy padawanként is kemény kis csaj volt, talpon maradt Grievous és Ventress ellen is, a Lázadókban meg Maullal is pariban van, szóval mind a három általad említett szereplő ellen lenne esélye, felnőttként szerintem Ventresst le is győzné (bár ők amúgy összefogtak miután Ahsokát megvádolták a jedi templom megbombázásával, szóval ők szerintem ha nem is barátokként, de amolyan szövetségesekként váltak el, Ventress később ha jól tudom meghalt csak ezt ugye már nem vitték képre a TCW kaszája miatt), Grievous ellen is állná a sarat, Maul azért kérdéses. Vader azért ha nem is könnyedén de úgy néz ki legyőzte őt, szerintem Dooku is elverné. A 9. filmben 100% hogy nem tér vissza, eleve semmi köze nem lenne a történethez plusz addigra már vagy 60-70 éves lenne, ha él egyáltalán. Viszont a Lázadók most nemsokára befutó utolsó részeiben simán kiderülhet róla ez-az, lehet hogy él (de ez nem biztos amúgy, nem tudom, olvastál valahol erről hivatalos infot? Engem is érdekelne.), illetve spin-off filmet simán kaphat.

2018. jan. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

,,Grievous elég sok klónt hidegre tett, még ha nem is mindet saját kezűleg, hanem a droidjai vagy egyéb alattomos cselek segítségével."


Na, pont erről beszélek :)


Egyébként tényleg túloztam, de a vicc, hogy nem is olyan sokat..

2018. jan. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem erős, csak már nem jedi (ezt ő maga mondta Vadernek)! Egyébként Grievust és Assaj-t simán legyőzné, akár 2v1-ben is (persze én már az ahsokára gondolok aki a rebelsben volt). Mault nem tudom, lehet, hogy Maul legyőzné de szerintem Ahsoka eltudna előle menekülni, mellesleg Maulnak nem állna érdekében megölni Ahsokát, mert azzal csak a birodalom munkáját segítené (amit Maul eléggé utál).

A 4. évadban már nem hinném, hgy visszatér, de még valószínűnek tartom és remélem, hogy visszatér még a kánonba (legvalószínűbb animációs sorozat vagy köny formában, de akár filmben is, azonban arra nem látok sok esélyt, de ki tudja, mert ha végül is csinálnának egy klónok háborújás spin-offot abba jó eséllyel szerintem beleraknák, legalább is örülnék neki nagyon).

A 9. részben viszont szerintem nem lesz benne. (Nem hinném.)

2018. jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy értem nem valószínű, hogy benne lesz a 9. részben.

Nekem kedvenc karakterem.

2018. jan. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!