Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Oltári...

Mi a véleményetek az Oltári Csajokról?

Figyelt kérdés

2018. jan. 15. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elképesztően gyengére sikeredett, nekem minden várakozásomat alulmúlta. Középiskolai színjátszás szint, vagy még az sem.
2018. jan. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csípem a minősége ellenére.
2018. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de én ezzel nem tudok egyetérteni.. Szerintem egy annyira jó sorozat lett! Jobb mint bármelyik spanyol vagy mexikói szappanopera

Izgalmas, és nagyon jó történet amihez nagyon jó szereplőket találtak! Imádom őket! Kedvencem❤

2018. jan. 18. 00:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten imádom ezeket a tipikus magyar trash sorozatokat, úgyhogy alap, hogy ezt is nézem! :D
2018. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is tetszik.
2018. febr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyik legjobb sorozat, amit láttam, pedig sok sorozatot végig néztem már. Plusz pont, hogy magyar, nagyon találó színészekkel. Imádom, a vége kicsit ront.
2018. júl. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!