Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezekhez hasonlo filmek?

Ezekhez hasonlo filmek?

Figyelt kérdés

Mad max

Elie konyve

9 korzet

Kaptar

Szoval ilyen vilagveges filmek

Koszi



2018. jan. 16. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:

1.

[link]


2.

[link]

2018. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legenda vagyok.
2018. jan. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Legenda vagyok lattam :) jo volt

Az a baj h eleg keves ilyen fajt film van

2018. jan. 16. 13:33
 4/7 anonim ***** válasza:
ha a neten nézed, akkor gyorsan nézed ,mert minden videómegosztó a végét járja, mindenhol törölnek úgy hogy...
2018. jan. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dorián.G ***** válasza:

Ha keresőbe beírod, hogy "posztapokaliptikus" filmek akkor találni fogsz ezekhez hasonlót :)

Pl itt a 20 legjobb (szerkesztő által legjobbnak vélt)

[link]

2018. jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi
2018. jan. 16. 17:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

-az ember gyermeke-az akció jeleneteket vágatlanul csinálták,ha jól emlékszem 3 ilyen került bele és az utolsó több mint 10 perc egybe lövöldés,nagyon komolyan megkoreografált posztapok környezetben.

-12 majom

-a fiú és a kutyája-ez is érdekes mert ebben nem a benzin a víz meg a kaja a hiánycikk,hanem a puni:)

-menekülés new yorkból-alapfilm,a 2. része sem rossz.

-logan futása-elég régi,de rengeteg filmet ihletett meg és az alapkiindulás hátborzongató.30 évesen mindenkinek meg kell halnia.

-z világháború

-2020 a tűz birodalma

-dredd-ez egy bitang jó világvégés akciófilm és talán az eddigi legjobb képregény adaptáció.

2018. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!