Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ajánlani dokumentumfilm...

Tudtok ajánlani dokumentumfilmeket sorozatgyilkosokról és ehhez hasonlókról?

Figyelt kérdés
Próbáltam keresni, de nem találtam túl sokat. Az sem nagy baj, ha angolul van. Gondolok itt H. H. Holmesra, Hasfelmetsző Jackre, a zodiákus gyilkosra vagy hasonló hátborzongató történetekre, amiknek van igazságalapjuk.

2018. jan. 18. 21:36
 1/4 anonim válasza:
Ha jól tudom, van egy tv csatorna, asszem ID Discovery a neve. Ott 0-24-ben gyilkosságos és kísértetes műsor megy azt hiszem.
2018. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Mindhunter című sorozatot. Ez igaz nem dokumentumfilm, de sorozatgyilkosokról szól, legalábbis a viselkedésüket vizsgálják benne.
2018. jan. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Snowtowni gyilkosságok ! Igaz történetből készült film ! Többszöri próbálkozás után tudtam csak végignézni , igaz láttam előtte a az igazi dokumentum filmet is ami ezt a történetet dolgozza fel .
2018. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) És olyan dokumentumfilmeket tudtok, ami régi elmegyógyintézetekről szól (pl. Cane Hill)?
2018. jan. 21. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!