Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars:Lázadok 4. évad...

Star Wars:Lázadok 4. évad előzetese? SPOILER!

Figyelt kérdés

Ugye megjelenet a negyedik évad új előzetese.

Mit gondoltok róla? Szerintetek milyenek lesznek a befejező részek? Az Uralkodó sztem megöli Ezrát :(

Egyébként mit gondoltok, melyik karakternek mi lesz a sorsa?(Ezra,Kanan,Sabine,Zeb,Hera,Rex,Ahsoka)

Az előzetesben töb alkalommal is megjelenik az a madár ami abban a részben volt amikor Vader és Ashoka harcolnak. Illetve érdekes hogy van egy jelenet az előzetesben ahol a Klónok háborúja sorozatban is szereplő alakok festménye ragyogni kezd? Az mi lehet?


[link]


01:33nál szerintetek az Ashoka? Tudom nehéz megmondani mert messzi kép és ott a jelenetnél Ezra is fehérben van. De sztem az Ashoka lehet inkább. Ti mit gondoltok?



#Star Wars #Rex #Ashoka Tano #Zebb #lázadók Chopper
2018. jan. 20. 05:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egész uralkodós jelenet egy vízió lesz a Lothali Jedi templomban (és szerintem akkor már Kanan halott lesz).Hera,Sabine és Chopper maradnak életben. Rex ott volt a 6.részben az Endoron szóval ő is megmarad (Pablo Hidalgo tett erre egy utalást). Kanan biztos hogy meghal. Amikor a Clone Wars-ból jól ismert Atya, Fiú és a Leány jelenetet látjuk akkor is csak látomása van Ezrának. Szerintem Ezra nem hal meg hanem eltűnik az ismeretlen régiókba (ahonnan ha minden igaz Snoke is származik).
2018. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahsoka pedig erő szellemként tűnik majd fel szerintem. És az a hologrammos alak pedig Sidious.
2018. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint mégis Ezra=Snoke? :D


Rex: biztosan túléli, benne van a Jedi visszatérben az Endori lázadó csapatok egyik tagjaként, csak ezt utólag kapcsolták össze, eredetileg csak egy öregember volt a többiek között, csak utólag derült ki hogy az igazából Rex, a trailerben az új páncélja alapján 100% (de legalábbis 99).

Chopper: nem túl érdekes, de valószínűleg megmarad.

Hera: túléli, hiszen említik a Zsivány Egyesben.

Sabine: talán túléli, vagy meghal, ő 50-50.

Zeb: dettó mint Sabine, de nála talán egy fokkal nagyobb esély van rá hogy meghal.

Kanan: 99% hogy meghal.

Ezra: na ő nagy kérdőjel, ha az Uralkodó nem csak látomás, hanem hús-vér valójában találkoznak, akkor 100% hogy halott. Ha nem, akkor eltűnik, és még az is lehet hogy ő lesz Snoke.

Ahsoka: már eddig is halott volt, a trailerben is csak flashbackekben szerepelt. Amire te gondolsz az egy convor, madárféle. Nincs köze szerintem Ahsokához.

Hondo, Kallus, Wolffe, Gregor, Price kormányzó szerintem hullanak. Thrawn nem tudom.


A falfestmény pedig az Apa, a Fiú és a Lány a Mortis-arcból, ami a Clone Warsban volt.

2018. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Snoke nem lehet Ezra, mert tudjuk, hogy Snoke nem ember.


Ezra: vele nem tudom mi lesz... szerintem ő eltűnik valahogy, de nem hal meg


Kanan: 100%, hogy neki harangoztak. Ha jól megnézed az előzetest, csak azokban a jelenetekben szerepel, ahol Hera megmentése zajlik, vagy éppen arra készülnek. Továbbá a következő két rész címe és szinopszisa:


4x10 Jedi Night

A Szellem legénységének tagjai beszivárognak a lothali birodalmi főhadiszállásra, hogy kiszabadítsák egyik bajtársukat.


4x11 "Dume"

Egy megrázó veszteséget követően a Szellem legénységének tagjainak össze kell szedni magukat, és minden bátorságukat, hogy új célt találjanak.


Dume ugye Kanan eredeti neve, a megrázó veszteség pedig arra enged következtetni, hogy valaki meghal... na vajon ki? A trailer is csak erősíti, hogy meghal Kanan


Sabine: Szerintem ő visszatér Mandalore-ra a népéhez


Zeb: Túléli


Hera és Chopper: Még az endori csata után is élnek és virulnak, úgyhogy ez egyértelmű


Rex: Egyelőre nem hivatalos, de az endori csatában ő az a szakállas alak Dave Filoni szerint: [link]


Ahsoka: a legnagyobb kérdőjel. Azt azonban nem tudom honnan veszik még mindig, hogy ő meghalt, amikor a Vaderrel való párbajozás során látjuk a hús-vér Ahsokát elsétálni... egyértelműen nem Erőszellem az... Ráadásul Erőszellemmé válni nem olyan egyszerű dolog, ezt bemutatta a TCW is. A convornak pedig igenis köze van Ahsokához: https://www.youtube.com/watch?v=UO6puN1ClcI

2018. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Na de akkor ki végez Kanannal? Vader? Az Uralkodó? Thrawn? Ezra?


Ahsoka miért lenne 100% hogy életben van? Eleve Vader nem hagyta volna őt csak úgy ott, a korábbi mesterét és barátját, Obi-Want, valamint Windu mester sem esett nehezére megölni, Ahsokánál sem hiszem hogy nagyon meghatódott volna. És annyira nem egyértelmű az hogy ott Ahsoka hús-vér, 100 km-ről látunk valamit homályosan egy tizedmásodpercig, ez nekem nem bizonyíték semmire.

2018. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a meggyőződésem ebben az Ahsoka témában, hogy ha valóban megölte volna Vader, és semmilyen formában nem térne vissza, akkor azt mutatták volna a 2.évad fináléjában, és nem utalgatnának semmilyen formában arra, hogy esetleg túlélte, hanem kerek perec kijelentették volna hogy meghalt.
2018. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kanan Vader vagy Palpatine keze által fog meghalni szerintem, mondjuk Rukh meg Thrawn sem kizárt. A főadmirális biztos hogy túléli a sorozatot. Teljesen idióták lettek volna egy alapjáraton gyerekeknek készült animációs sorozatba behozni egy ilyen kaliberű karaktert aztán meg kinyírni mielőtt megjelenne a 2. kánon könyve.
2018. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kanannal Rukh végez, szerintem feláldozza magát Heráért. De azt is elképzelhetőnek tartom, hogy fogságba esik a mentőakció végére, Thrawn pedig kivégezteti
2018. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tharwn pedig egész biztosan túléli a sorozatot, hiszen a 2. kánon könyv, ami róla szól, a Rebels, sőt a Rogue One után fog játszódni!


Full-HD-ban meg elég szépen látszott, hogy az ott egy hús vér Ahsoka, aki elsétál, és nem egy szellem. Vader pedig azért nem végzett vele, mert történt egy nagy robbanás, ami elválasztotta kettejüket. És láthattuk, hogy Vader eléggé le volt amortizálódva utána, nem csodálkoznék azon sem, hogy inkább elment, hogy sürgősen páncélt cseréljen...


Ha halott lenne Ahsoka, Dave Filoni miért vett volna fel olyan pólót, hogy "Ahsoka lives!"

2018. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Filoni... szerintem csak hülyéskedett.


Rukh? Azért az elég megalázó lenne. Az a karakter annyira idegesítő számomra, mint egy négy lábon járó majom. Remélem valaki elintézi. :D Én Palpatine-nak vagy Vadernek örülnék leginkább. A "Thrawn kivégezteti" forgatókönyvet nem tartom valószínűnek, rettentő megalázó lenne, egy jedit ha mindenképp meg kell halnia ne kivégzőosztag öljön már meg hanem a Császár vagy Vader nagyúr...

2018. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!