Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok írni ilyen filmeket...

Tudnátok írni ilyen filmeket vagy sorozatokat?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, amiben a főszereplő nagyon tehetséges de ezt nem mutatja ki vagy nem használja, és véletlenül derül ki, de különben butának mutatja magát meg ilyenek és amikor kiderul a tehetsége, akkor megment valakit/valakiket. Meg lehetne benne valamilyen szervezet, vagy nem tudom. Pl (nyilván elég ósdi példa) a Star Trek 2009-es filmben Kirk, aki nagyon kis ügyes és csatlakozik is a csillagflottához és hát "hős" is lesz

Szóval remélem érthető voltam, bár nem hiszem ;)

(fontos lenne minél hamarabb)



2018. jan. 21. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az összes szuperhősös filmet ide tudnám sorolni.Pókember filmek,Superman filmek (ezekben is elég bugyuta a főszereplő karaktere,holott szupererővel bír).
2018. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet én fogalmaztam szarul, de úgy gondoltam higgy nem bugyuta, sőt okos is csak bugyutának tetteti magát. Köszi
2018. jan. 22. 05:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy én nem értelmeztem jól amit írtál,ez esetben én kérek elnézést. :)
2018. jan. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Supergirl sorozat
2018. jan. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen
2018. jan. 26. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!