Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok jó forgatókönyv-lelő...

Tudtok jó forgatókönyv-lelő helyeket?

Figyelt kérdés
Nos az van, hogy van egy háromfős kis csapatunk és szeretünk rövidfilmeket forgatni, eddig jöttek is az ötletek de most elekadtunk. Tudtok oldalakat ahol vannak jó rövidilm-forgatókönyvek? Vagy csak ötletek, vázlatok... A szereplők száma nem baj mindig meghívunk barátokat színészkedni szóval az megoldható.

2018. jan. 21. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel legdédelgetettebb ábrándom, hogy forgatókönyvíró legyek, ha gondolod segíthetek, hisz a gyakorlásra minden lehetőséget igyekszem kihasználni. :D Írhatsz privátban,ha szeretnél.
2018. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 RandomSrác válasza:

Ha találsz ilyet mondd el nekem is, én is hasonló helyzetben vagyok, ugyanitt operatőrt/vágót ha keresel szívesen segítek (van kamerám (Panasonic G7 - 4K videó akár), néhány lámpám, zöldhátterem, állványaim, mikrofon (rendes puskamikrofon) állvánnyal, stb.). Itt van ennyi felszerelésem, amit nem használok olyan sokat mint szeretném, ezért szívesen segítenék nektek is ha lehet. Mivel engem is érdekel a téma szívesen segítenék, vagy ha ti segítetek nekem az is jó :D. A forgatókönyvnél szoktunk elakadni barátokkal, ha alapötlet van is. Amikor megvan a szöveg akkor le tudjuk forgatni, és meg is tudom vágni, de ötlet híján ez semmit nem ér.

Ha ez plusz pont: egy Erste pályázaton nyertünk osztálytársaimmal egy bécsi kirándulást egy kisfilmmel, egy 1 perces filmpályázatra is adtunk be filmet, egy online játékhoz is veszek fel/vágok videókat, és a Telekom egyik fesztiváljára is készítettem videó(ka)t.


Ha felkeltettem az érdeklődésedet/érdeklődéseteket, akkor privátban írjatok.


15(nemsokára 16)/F

2018. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!