Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Nemek harca című film...

A Nemek harca című film teljesen a valóságot írja le?

Figyelt kérdés

Voltak jelenetek a filmben, mikor elgondolkodtam, hogy ezeket mi alapján rakták össze. Pl Margaret Court mindig is tuta, hogy Billie Jean King szeretője Marylin Barnett? Aztán, hogy ezt Billie férje is tudta, de nem zavarta. Megkérdezték a valóságban az embereket? Mert ugye Bobby Riggs már nem él, így az ő szerepében semmit sem talasztaltam, ami nem lett volna valóságos.

Jó választás volt ez a film Emma Stone részéről? Eddig akarhol láttam fórumokat, nem sok embernek tetszett a dolog.



2018. jan. 22. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nem dokumentumfilm. Csak igaz történet alapján készült. A cselekmény érdekében mindig megváltoztatnak dolgokat az ilyen filmekben.


[link]

2018. jan. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!