Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyi az esélye hogy Magyaror...

Mennyi az esélye hogy Magyarországon is készüljön olyan film mint a Narnia krónikái?

Figyelt kérdés
Esetleg nem ismert színészekkel, hanem szereplőválogatással, vagy utcáról behívottakkal...?
2008. okt. 26. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Az esélye?0..

Amikor magyar filmet nézek a tv-ben,és anya bejön a szobába mindig mondja:Na ez megint egy értelmes magyar film:D

Narnia?Hööhh.Ez Magyarország

2008. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ötlet, és van a kivitelezéséhez anyagi fedezet, akkor van esélye, hajrá.
2008. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ahhoz pénz kéne. Mo-nak az nincs... Talán az a lehetőség, h Mo-n forgassanak vmi jó kis amcsi filmet..
2009. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk kéne egy jó magyar ifjúsági kalandregény - van sok -, és egy cég, ami állja a készítés költségeit. Ezen kívül stúdió és megfelelő színészgárda, akik normálisan beszélnek, nem olyan hülyén, mint a mostani magyar filmekben. Az utcáról behívottakat pedig felejtsd el! Nem véletlenül nehéz bekerülni egy színi főiskolára. Egy csomó emberben nincs meg az, ami egy filmet kiválóvá tesz.
2010. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

a Narniát sem úgy rendezték, hogy a színészeket utcáról hívták be.

Mindegyik tagja a 4 gyereknek vagy szerepelt már filmben, vagy színház körbe járt. Még az akkor 7 éves Georgin is (Lucy) Lehet rosszul írtam a rendes nevét :)


Figyelj. Ha én megírom a regényemet, szeretnék ott lenni a megfilmesítésén. Magyar vagyok. XD Nem garantálom, hogy Magyarországon fogják forgatni, de elég ha csak magyar az író? :)

2011. jún. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!