Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok jó vígjátékokat...

Tudnátok jó vígjátékokat mondani? Amin tényleg lehet röhögni. Olyasmire gondolok mint Nagyfiúk, férj és férj, Jump street, Tök alsó, Tök állat, stb.

Figyelt kérdés
Esténként mindig idegesít hogy soha nem tudok megnézni egy jó vígjátékot, és már hozzátok fordulok

2018. jan. 25. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyi ilyen kérdés van... Amúgy Dumb és Dumber, Johnny English, Csengetett Mylord sorozat, Mr. Bean, Airplane, Sziki szökevény, Csupasz pisztoly, Alul semmi, Még zöldebb a szomszéd nője, Dennis a komisz, Reszkessetek betörők.
2018. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dorián.G ***** válasza:

Kellék feleség

Kavarás

Feketék fehéren

2018. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

Nekem magas az ingerküszöböm vígjátékok terén. Az általad felsoroltak egyikén még csak el sem mosolyodtam. Viszont amiken szakadtam a röhögéstől:

Lángelmék

Isten hozott az isten háta mögött

Finánc a pácban

A sóher

Másnaposok 1-2

A pláza ásza

2018. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mars a Marsra. Nem túl ismert, de baromi jó. Ha nincs türelmed kivárni, míg előszedik, akkor nézd a Family Guy-t! Az minden nap megy és megunhatatlan... :)
2018. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

3-as,nem mindenkinek egyforma a humora,én például egyáltalán nem szakadtam sem a Pláza ászán sem az Isten hozott az Isten háta mögöttön.

A Másnaposok az már más tál tészta ;)

2018. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, párat ezekből láttam, szóval jöhetnének még! :D
2018. jan. 25. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!